Белоцький Тарас Миколайович народився 6 червня 1979 року в місті Рівне. У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ №18, у 1998-му – Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Повну вищу освіту отримав у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука у 2003 році за спеціальністю «Фінанси». З серпня 2003 року працював у Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.Майстер спорту з карате.

З березня 2015 року до квітня 2016 року проходив військову службу в Збройних силах України по мобілізації.

З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу за контрактом у 146-му окремому ремонтно-відновлювальному полку Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А2562, місто Золочів Львівської області). Був направлений, для виконання бойових завдань, в якості навідника до 14-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1008, місто Володимир-Волинський Волинської області). Знову брав участь в антитерористичній операції на сході України.

6 червня 2017 року Тарас Белоцький загинув від кульового поранення під час виконання військового обов‘язку поблизу села Жолобок Попаснянського району Луганської області.

Похоронений у м. Рівне на Алеї  Героїв.

Публікації про Белоцького Т. М.
Він загинув за Україну: пам’яті Белоцького Т.М.

Три роки поспіль триває збройна агресія Російської Федерації в окремих районах Донбасу. І дедалі довшим стає список тих, хто мав би жити ще дуже довго, працювати, ростити дітей і радіти життю. Але ворог забрав їх від нас назавжди.

Працівники органів державної статистики глибоко сумують та висловлюють щире співчуття родині, друзям і колегам із приводу непоправної втрати – загибелі в зоні антитерористичної операції під час виконання військового обов’язку Белоцького Тараса Миколайовича, працівника Головного управління статистики в Рівненській області.
антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
Українці ніколи не забудуть жодного зі своїх захисників, адже ми у вічному боргу перед нашими синами, які своїм життям заплатили за правду, за волю, за рідну землю.
Вічна пам’ять захисникам України!

Державна служба статистики України

 

МАЙСТЕР СПОРТУ З КАРАТЕ ТАРАС БІЛОЦЬКИЙ ЗАГИНУВ У ЗОНІ АТО

Майстер спорту з карате Тарас Белоцький з Рівного загинув 7 червня під час обстрілу на Луганщині. Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов у Facebook.
Поховали спортсмена на Батьківщині, у Рівному.
“Ще один український спортсмен героїчно віддав своє життя у битві за Україну. Щиро співчуваємо рідним та близьким майстра спорту з карате Тараса Белоцького, який загинув у зоні АТО”, – написав Жданов.
Білоцький проходив військову службу в Збройних Силах України по мобілізації з березня 2015 року до квітня 2016 року, а вже в період з 31 липня до 28 листопада 2015 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
З 11 жовтня 2016 року Тарас Белоцький проходив військову службу у Збройних силах України за контрактом.
Навколішки та під Гімн України проводжали в останню путь
солдата Тараса Белоцького у Рівному [Відео]
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Трьом рівнянам, загиблим на сході, у День конституції (2020 року) встановили пам’ятну дошку на стіні 18 школи, де вчилися Герої.

Список публікацій

Струс В. У Рівному попрощалися з Тарасом Белоцьким, який загинув у зоні АТО / В. Струс // ВОЛИНЬ : обласний народний часопис. – Рівне, 2017. – №24 /16 черв./. –  С. 6

Почесні і заслужені // Рівне вечірнє : обласна газета. – Рівне, 2017. – №36 /7 верес./. –  С. 7

Анотація: Міська рада з нагоди Дня міста відзначила багатьох рівнян, почесними громадянами Рівного тепер є три загиблих воїни АТО Тарас Белоцький, Олександр Васюк та Сергій Голубєв

Струс В. Трьох полеглих воїнів визнали почесними громадянами Рівного / В. Струс // ВОЛИНЬ : обласний народний часопис. – Рівне, 2017. – №34 /25 серп./. –  С. 6

Анотація: Почесними громадянами Рівного визнали загиблих воїнів АТО – Сергія Голубєва, Олександра Васюка та Тараса Белоцького

В АТО загинув рівнянин Тарас Белоцький // RvNews.rv.ua

В зоні АТО загинув рівнянин // Новини по-рівненськи

У зоні АТО загинув військовий з Рівного Тарас Белоцький // Новини Львова

Вічна пам’ять герою! // Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука

На Сході загинув військовий з Рівного // Ціна свободи : сайт

Вічна слава герою: загинув, виконуючи військовий обов’язок під Жолобком // ПолітІнфо

Коли похорон загиблого в АТО рівнянина Тараса Белоцького // РадіоТрек

Cтало відомо, коли поховають рівнянина, який загинув у зоні АТО // Все

У боях на Луганщині боєць з Рівного загинув майже у свій день народження (ФОТО) // depo.Донбас

Майстер спорту з карате Тарас Білоцький загинув у зоні АТО // Україна молода

Слава Герою: в мережі назвали ім’я бійця, який героїчно загинув на Луганщині // Київський національний лінгвістичний університет

Ким був рівнянин, який загинув у зоні АТО (+ФОТО) // ОГО

Навколішки та під Гімн України проводжали в останню путь солдата Тараса Белоцького у Рівному [Відео] // Спецкор

Вірою і правдою служили Україні. До останнього подиху // Час і події

Белоцький Тарас Миколайович // Український меморіал

Белоцький Тарас Миколайович (06.06.1979 -06.06.2017)