Ліскевич Олександр народився та проживав у Дивні. Закінчив Дивенську початкову школу, а потім дев’ятирічкуу у Великих Межирічах. Фах столяра опанував у Соснівському професійно-технічному училищі.

Строкову службу в Збройних Силах України проходив у м. Тисовці та на Яворівському полігоні. Після армії одружився та з дружиною виховував двох дітей: сина та доньку.

Після нападу росії, 6 березня 2022 р., пішов захищати Україну. Служив у 68-й Рівненській Єгерській бригаді. Трагічно загинув 28 червня під час виконання бойового завдання на сході нашої держави.

Осиротіли батьки, втративши другого сина, без чоловіка й батька лишилися дружина та діти.

Поховали воїна на місцевому кладовищі.

Публікації про Ліскевича О.
У Дивні в останню путь провели захисника Олександра Ліскевича

Жаль і смуток огорнув чорною хмарою Великомежиріцьку громаду. 2 липня у Дивні попрощалися із загиблим захисником Олександром ЛІСКЕВИЧЕМ.

Віддати останню шану воїну прибули рідні та друзі, військові, керівники громади, області, 5-го відділу Рівненського районного ТЦК та СП, односельці.

Квітами встелили останню путь військового від домівки до церкви.

Чин відспівування полеглого Героя звершив благочинний ІІ-го Корецького благочиння протоієрей Микола ШЕВЧУК у співслужінні духовенства у Свято-Іоанно-Богословському храмі.

«Сьогодні велике горе у нашій державі. Тяжко усвідомити, що новопреставленого Олександра вже нема з нами, але він залишиться у нашій пам’яті як воїн, як захисник нашої Батьківщини. Не можна втамувати ні біль, ні горе рідних та близьких. Низький уклін батькам за сина. Він виконав свій обов’язок сповна, віддав своє життя за нас із вами, за нашу державу. І сьогодні ми зобов’язані молитися за нього, щоб Господь упокоїв його душу у Царстві Небеснім», – зазначив отець Микола.

Поховали воїна на місцевому кладовищі.

Олександр Ліскевич народився та проживав у Дивні. Навчався у Дивенській школі, згодом – у Великомежиріцькій. До лав Збройних Сил України був призваний у березні. Трагічно загинув 28 червня під час виконання бойового завдання на сході нашої держави. Захисникові було 38 років.

Осиротіли батьки, втративши другого сина, без чоловіка й батька лишилися дружина та діти.

Світла пам’ять, шана і слава Герою! Царство Небесне!

 

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – № 27/7 лип./. – С. 5.

Рівненщина попрощалася з Героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – № 24/8 лип./. – С. 2.

Солонінко Г. У Дивні в останню путь провели захисника Олександра Ліскевича // Вісник Кореччини. – 2022. – № 26/7 лип./. – С. !, 3.

На Кореччині попрощались із 38-річним полеглим воїном // RIVNE.MEDIA

Ліскевич Олександр Васильович (14.03.1984-28.06.2022)