Віталій Луцик народився в місті Свалява Закарпатської області у сім’ї військовослужбовця.

Із відзнакою закінчив 15 школу в Рівному, а за тим вступив у Київське вище загальновійськове командне училище ім. Фрунзе. Продовжив навчання в Одеському інституті сухопутних військ, який у 1994 році закінчив з відзнакою.

У 1994 — 1996 роках проходив військову службу в болградській повітряно-десантній дивізії в окремому батальйоні розвідки на посаді командира взводу, заступника командира роти глибинної розвідки.  У 1996 року Віталій звільнився з лав збройних сил України за власним бажанням.  Зайнявся власною справою у Рівному.

Член партії “Слуга Народу ” в Рівненський області. Віталій Луцик – спортсмен, володар чорного поясу карате, суддя 1-ої категорії на великій кількості змагань, переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України

Після початку повномасштабного вторгнення став на облік до військкомату, займався волонтерською діяльністю.   30 жовтня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. Проходив підготовку в Національній академії сухопутних військ м. Львів”.

 Публікації про Луцика В.

Віталія Луцика добре знають  у спортивних колах. Адже він володар 2 дану (чорний пояс) окінавського годзю-рю карате, 1 дану (чорний пояс) кобудо (техніка володіння зброєю). Також Віталій був суддею 1 категорії на великій кількості змагань, переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України.

Надзвичайна активність проявилася і в захопленнях Віталія – любив екстремальні види спорту, зокрема рафтинг, дайвінг, сходження на гірські вершини. Так, із 2017 року підкорив такі вершини: Монблан (Альпи), Тубкаль (Марокко), Казбек (Грузія), Арарат (Туреччина). Пройшов маршрут Лікійську стежку (Туреччина), здійснив трекінг Фегераш і піднявся на Молдовяну (Румунія), здійснив “Трек навколо Аннапурни” (Гімалаї). Також неодноразово піднімався на Говерлу та Петрос.

Разом із сім’єю гідно представляв ліцей “Престиж” на спортивних змаганнях “Сімейні перегони”, де неодноразово були переможцями. А у 2019 році сім’ю Луциків визначено найспортивнішою сім’єю Рівненщини за версією гри “Сімейні перегони”.

Український католицький університет UCuniversity
Знову втрати… Знову війна забирає наших найкращих Героїв…
З сумом повідомляємо, що на фронті, на війні з російським окупантом загинув Герой Віталій Луцик, батько Аліни Луцик, студентки 2-го курсу бакалаврської програми з права Факультету суспільних наук УКУ.
У Рівному попрощалися із 49-річним захисником – капітаном Віталієм Луциком. Спортсмен, володар чорного поясу карате, суддя 1-ої категорії на великій кількості змагань, переможець та призер чемпіонатів, кубків України. Любитель екстремальних видів спорту.
Після початку повномасштабного вторгнення Віталій став на облік до військомату, займався волонтерською діяльністю. А вже у жовтні був мобілізований до лав ЗСУ.
В памʼяті рідних він назавжди залишиться справжньою Людиною – розумним, справедливим, порядним, надійним, мудрим, відданим своїй справі. Вічна пам’ять патріотові своєї держави…», – написали на сторінці Facebook у Рівненській обласній державній адміністрації.
Висловлюємо щирі співчуття Аліні та всій родині.
Єднаймось у молитві за душу новопреставленого Віталія, щоб Всемилостивий Господь прийняв його у Небесному Царстві.

Роман Буга

Нехай добрий, світлий спомин про мого брата назавжди залишиться у серцях рідних, колег й усіх, хто його знав, любив і шанував. Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким перенести біль втрати рідної людини.
Список публікацій

На фронті загинув Герой Віталій Луцик //Український католицький університет

Сьогодні у Рівному попрощаються з військовим Віталієм Луциком / Рівненські новини

Рівняни прощаються сьогодні з капітаном Луциком// Рівне вечірнє

Луцик Віталій (