Старший лейтенант  Олександр  Місюра,  позивний “Борода”, народився 23 квітня 1996 року у с. Копиткове,  Здолбунівського району, Рівненської області. Під час навчання у школі Саша захоплювався волейболом та таким видом спорту як street workout, що включає тренування на турніку та брусах.  У 2013 році закінчив місцеву школу  та вступив у Рівненський Національний університет водного господарства та природокористування, здобувши кваліфікацію магістра за спеціальністю будівництво та цивільна інженерія. Під час навчання закінчив військову кафедру та здобув звання “молодший лейтенант”. Після закінчення університету працював на ТзОВ “Радивилівмолоко” .

  Олександр  ніколи не мріяв стати військовим та коли отримав повістку, відразу пішов у ТЦК.  11 квітня 2022 року був відправлений  на навчання до Львівської академії сухопутних військ.  Пройшовши навчання отримав розприділення у 211 понтонно-мостову бригаду.

Перебуваючи на службі отримав звання “лейтенант’ та посаду командира взводу. 30.06.2023 року наказом КСП ЗСУ № 102 присвоєно чергове військове звання СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ. У вересні 2023 року бу призначений на посаду командира 3 понтонної роти 2 понтонно- мостового взводу . У вересні їхня бригада виконувала завдання на Херсонська напрямку.  

21 листопада 2023 старший лейтенант  Місюра Олександр Юрійович загинув при виконанні бойового завдання біля населеного пункту Тягинка Херсонської області. 

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  Указом Президента України №847/2023 «Про відзначення державними нагородами України» старший лейтенант Місюра Олександр Юрійович нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. (посмертно)

Публікації про Місюру О.

” Болюча звістка знову прийшла до нашої громади… Виконуючи військовий обов’язок у бою за Україну на Херсонщині загинув старший лейтенант, командир роти Олександр Місюра .Йому було лише 27… Без батька залишився 4-річний синочок… Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Схиляємо голови в скорботі та молимося разом із вами”, – про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Здолбунівської громади Владислав Сухляк.

Земляки віддали останню шану Олександру Місюрі, який загинув в бою за Україну.

“Усміхнений, з відкритим поглядом, товариський та життєрадісний – таким назавжди запам’ятають близькі та друзі Олександра Місюру.

Світла пам’ять, доземний уклін і вічна слава! У скорботі разом з родиною.”.

«Саша завжди був чесним, справедливим, відповідальним, людиною слова, люблячим чоловіком, найкращим батьком, прекрасним сином і братом, вірним другом. Для нас, батьків, був опорою і підтримкою. Пишаємося його відвагою, мужністю, силою духу. Саша мав хороші стосунки з побратимами, його поважали командири, прислуховувались до його порад», – розповіла мама захисника Ірина Вікторівна.

Світлини із домашнього архіву

Список публікацій

На фронті загинув 27-річний воїн з Рівненщини Олександр Місюра // Рівненські новини

Олександр Місюра // Платформа памяті.Меморіал

Місюра Олександр Юрійович // Вікіпедія: вільна енциклопедія

 Місюра Олександр Юрійович, позивний “Борода” (23.03.1996 -21.11.2023)