Напрієнко Дмитро Віталійович народився 21 лютого 1991 р. в м. Дубно.

Корінний дубенчанин, навчався у НВК “школа-гімназія” м. Дубна, Дубенському педагогічному коледжі, Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка, на гуманітарному факультеті (кафедра англійської філології).

У грудні  2014 року 24-річний Дмитро пішов добровольцем на фронт. Молодший сержант, снайпер мотопіхотного взводу 14-ої окремої механізованої бригади (раніше – 1-й БТО «Волинь»). Позивний «Араміс».

1 грудня 2015 року загинув за трагічних обставин поблизу міста Красногорівка Мар’їнського району Донецької області.

Останнє інтерв’ю Дмитра вийшло 22 жовтня у місцевій газеті під назвою «Снайпери полюють на Героїв».

Похований у місті Дубно 5 грудня 2015-го з військовими почестями.

 

 

 

Публікації про Напрієнка Д. В.
Загинув ще один наш Герой – дубенчанин Напрієнко Дмитро Віталійович, відомий під позивним “Араміс”

Загинув ще один наш Герой – дубенчанин Напрієнко Дмитро Віталійович, відомий під позивним “Араміс”. 24-річний Діма добровольцем пішов на фронт. Героїчно воював під Донецьком. Про його подвиги неодноразово писав часопис “Дзеркало плюс”. Останнє інтерв’ю Дмитра вийшло 22 жовтня під назвою «Снайпери полюють на Героїв». Тоді він зустрівся у редакції зі “Звіробоєм”, і вони вдвох спільно давали інтерв’ю. Багато читачів пам’ятають їхню спільну світлину на першій сторінці газети. Дмитро на фронті викохав собі розкішні козацькі вуса. Красень. Герой. Дуже щира і світла людина. І ось його не стало. Загинув смертю хоробрих у розквіті сил. Гине український первоцвіт. Цю сумну звістку повідомили волонтери, які поїхали в зону АТО у неділю вранці. Вони вже мали повертатись, але коли дізнались про смерть земляка, залишились там, аби привезти тіло Героя в рідне Дубно. Востаннє ми говорили з Дімою в суботу… Обставини смерті захисника поки що не відомі. Так само не знаємо, коли Героя привезуть в рідне місто. Слідкуйте за інформацією у соцмережах. Спочивай з Богом, Брате. Наші молитви і серця з Тобою. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!

Новини АТО – Марина Горук

 

Сьогодні видався похмурим день,

Вже третій місяць, як тебе немає.

Стрічає смутком березень,

Серце Героя спочиває…

Вже не засяють світлі твої очі,

Безпечним щастям оповита смерті мить,

Серце Героя зупинилось на порозі ночі.

А так хотілось ще почути голос твій і сміх…

Така весна тебе чекає,

А ти пішов за нас на смерть,

Серце Героя не вмирає!

А проростає в нас ущент!

Марина Горук

На Рівненщині відкрили меморіальну дошку герою війни на сході України

 

Digital image

Сьогодні, 25 травня 2016 р. на Рівненщині відбулося вшанування пам’яті та відкриття меморіальної дошки на честь героя АТО молодшого сержанта Дмитра Напрієнка з позивним «Араміс».

Під час виконання завдань в АТО військовослужбовець був снайпером мотопіхотного взводу 99-го окремого мотопіхотного батальйону 14-ї окремої механізованої бригади (раніше — батальйон територіальної оборони «Волинь»). У грудні 2015 року Дмитро загинув за трагічних обставин поблизу Красногорівки Мар’їнського району Донецької області. Похований на Млинівському кладовищі міста Дубно.

Молодший сержант Дмитро Напрієнко навчався у Дубенському коледжі, після якого продовжив навчання у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка на гуманітарному факультеті (кафедра англійської філології). На передову пішов добровольцем у грудні 2014 року.

Меморіальну дошку було відкрито на фасаді Дубенського навчально-виховного комплексу «школи-гімназії». У заході взяли участь представники органів місцевої влади, духовенства, педагогічного колективу, учні навчального закладу, рідні та близькі воїна АТО.

Digital image

 

Як зазначив заступник начальника Дубенського гарнізону по роботі з особовим складом підполковник Юрій Нечитайло, пам’ять про патріота, воїна, який склав свою голову заради майбутнього України, не згасне ніколи.

— Ми зробимо все, аби підтримати сім’ю загиблого та надати їй допомогу у вирішенні найболючіших питань, — наголосив офіцер.

21 лютого 2016 р.  добровольцю Дмитру Напрієнко з позивним «Араміс» виповнилося б 25 років

На жаль, сувора доля відміряла йому короткий вік. Герої не вмирають. Вони у цвіті літ відходять у Небеса, щоб бути світочами для тих, хто лишається на Землі. Шлях воїна – це шлях у безсмертя. Дмитро був воїном по духу і навіки залишився ним. Тепер він вояк котроїсь із Небесних Сотень. Невиправний романтик, добряк, простий, щирий, довірливий хлопець – таким він запам’ятався нам. Справжній український патріот, душу й тіло поклав за волю України. Вороги після його смерті, бризкаючи жовчною злобою, написали у своєму бандитському сайті «ліквідірован….». Якщо про чоловіка таке пишуть вороги України, значить, він прожив життя правильно, як і личить Героєві. І прожив не дарма. Жертва його не марна. Вона озветься у віках. Він віддав своє життя за нас, щоб ми жили. Ми у вічному боргу перед ним і тисячами інших героїв, які спинили орду і втримали на своїх закривавлених руках Українське Небо. Пам’ятаймо його – молодого, усміхненого, з шляхетним поглядом ясних очей. Молімося за душу Дмитра, що приніс себе у жертву за Україну.

Горук М.

 

Дмитро Напрієнко. Намалював – Павло .

Герої не вмирають!

Схиляємо голови, перед Тобою, Друже! Ніколи не забудемо твої слова: “Я хочу на війну. Вони мають бути покарані”. Вічна пам’ять.

Дімка, ніколи не забуду твою щиру посмішку і бездонні карі очі…так і не встигли поговорити… хай земля буде пухом. Спочивай з миром, друже.

Дімаська… пішов так рано… знаєш, ніколи не зустрічала таких людей як ти!! Справжній патріот своєї неньки!!!!! Люблю тебе… сумую… Вічна тобі пам’ять!!!!!!

Від імені друзів.

 

 Список публікацій

21 лютого [2016 року дубенчанину,] добровольцю Дмитру Напрієнко з позивним “Араміс” виповнилося б 25 років // Дзеркало плюс : сімейний тижневик. – Дубно, 2016. – № 7 /18 лют./. –  С. 4

Увічнили пам’ять “Араміса” // Дзеркало плюс: сімейний тижневик. – Дубно, 2016. – № 22 /2 черв./. –  С. 9

Анотація: На фасаді Дубенського НВК “школа-гімназія” відкрили меморіальну дошку на честь випускника, воїна-добровольця Дмитра Напрієнка (позивний “Араміс”), який загинув на Сході України

Скринька О. Меморіальна дошка “Арамісу”/ О. Скринька // Скриня : обласний тижневик. – Дубно, 2016. – № 23 /2 черв./. –  С. 4

Анотація: На фасаді Дубенського НВК “школа-гімназія” відкрили меморіальну дошку на честь випускника, воїна-добровольця Дмитра Напрієнка (позивний “Араміс”), який загинув на Сході України

Росоловська М. У Дубні відкрили меморіальну дошку загиблому Герою [Дмитру Напрієнко]/ М. Росоловська // Замок : обласна громадсько-політична газета. – Дубно, 2016. – № 23 /2 черв./. –  С. 3

Стру С. У місті Дубно відкрили меморіальну дошку герої війни / С. Стру // Волинь : обласний народний часопис. – Рівне, 2016. – №22 /3 черв./. –  С. 2

Анотація: На фасаді Дубенського навчально-виховного комплексу “школи-гімназії” відкрито меморіальну дошку загиблому герою АТО Дмитру Напрієнко

Рік без Діми // Дзеркало плюс: сімейний тижневик. – Дубно, 2016. – № 48 /1 груд./. –  С. 6 – 7

Анотація: 1 грудня 2016 р. виповнився рік з дня загибелі патріота, воїна АТО Дмитра Напрієнка з Дубна

В зоні АТО загинув дубенчанин Напрієнко Дмитро Віталійович // Кафедральний собор св. пр. Іллі

Сьогодні у Дубні прощатимуться з бійцем АТО // Ого

У зоні АТО загинув ще один дубенчанин // 03656.com.ua : інформаційний портал м. Дубна

Рівненщина втратила ще одного Героя АТО // ЧаРівне

У Дубні відкриють меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО // Рівне 1 : телеканал

На Рівненщині увічнили пам’ять снайпера “Араміса” // В кулуарах

Вічна пам’ять! // Дубно : офіційний сайт Дубенської міської ради

Напрієнко Дмитро Віталійович («Араміс») //Книга памяті загиблих 

Напрієнко Дмитро Віталійович // Вікіпедія : вільна енциклопедія

Дмитро Напрієнко // nekropole

Напрієнко Дмитро Віталійович («Араміс») (21.02.1991 – 1.12.2015)