Дмитро Педоренко народився 28 жовтня 1995 року у селі Жобрин. Навчався у ВПУ №1 м.Рівного. Після того працював верстатником деревообробних верстатів у цеху виготовлення гнутоклеєних деталей.

У листопаді 2015 року підписав трирічний контракт зі Збройними силами України. Зокрема Дмитро проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої країни.

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, Діму викликали на службу. Він не ховався, відразу ж сказав рідним, що так треба і вже 1 березня 2022 року він був у військовій частині…

Люблячий та турботливий чоловік і батько, опора для дружини. Дмитро не розповідав рідним, де саме він знаходиться. Для близьких людей у нього завжди була одна відповідь: “У мене все добре”.

28-річний солдат Дмитро Педоренко загинув 30 грудня 2023 року на Харківщині поблизу села Синьківка, гідно виконуючи свій військовий обов’язок та стримуючи агресію російської федерації.

Прощання із Героєм відбулося в понеділок, 15 січня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали Дмитра в рідному селі Жобрин…

Публікації про Педоренко Д.

Розповідає теща Героя Вікторія Богданівна:

“Чотири роки тому, у 2019 році, разом із моєю донькою Веронікою вони створили сім’ю. Діти хотіли власне житло в Рівному, тож Діма після закінчення контракту залишив службу та змушений був їздити на роботу в Київ, а також за кордон – у Польщу, Чехію та Німеччину.

Діма не відмовлявся служити, але просив залишитися поблизу домівки, адже його дружина має інвалідність, тому із немовлям їй було дуже важко. 24 січня його маленькій донечці Аделінці має виповнитися лише один рочок. Діма хотів бути поруч, аби допомагати та підтримувати… Але в червні 2023 року він уже був на передовій.

“У мене все добре”. -Так говорив і під час останньої розмови. Сказав, щоб не хвилювалися, бо йде на бойове завдання, тому вийде на зв’язок за три-чотири дні. Однак не судилося… Лише 3 січня побратими Дмитра зателефонували нам і сказали, що його вже немає”.

Рівняни провели в останюю путь верстатника, який став захисником (ФОТО)

Коментар: Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя.  Нехай світла пам’ять про Дмитра назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій. Вічна пам’ять Герою України! Навіки слава! Герої не вмирають!“, – йдеться у фейсбук-повідомленні Клеванської територіальної громади.

🕯 Герої не вмирають!

Список публікацій

У Рівному попрощаються у понеділок із загиблим торік на Харківщині солдатом // Рівне вечірнє

На фронті загинули Дмитро Педоренко та Євгеній Лин з Рівненщини // Суспільне : новини

На війні загинув молодий військовий з Рівненщини // Час дій

Рівняни провели в останюю путь верстатника, який став захисником (ФОТО) // Рівне вечірнє

Педоренко Дмитро (28.10.1995-30.12.2023)