Петро Михайлович народився 15 грудня 1978 року в селі Олександрове. Але все своє свідоме життя проживав у Зарічному. Навчався в гімназії, схильний до точних наук.   До служби у війську працював на посаді навальника-штабелювальника деревини Нижнього складу ДП «Висоцький лісгосп». Коли отримав повістку,  відразу сміливо пішов до військкомату, мобілізований до ЗСУ у травні.

9 липня перестало битися полум’яне серце Героя Захисника Петра Полюховича. Помер Петро Михайлович у військовій частині після добового наряду.

Мешканці Зарічненщини 11 липня навколішки зустріли кортеж полеглого Героя – Полюховича Петра Михайловича. Йому було 43 роки.

В останню путь Петра Полюховича провели 12 липня у Муравині Зарічненської громади.

У Героя залишилися дружина і двоє дітей. 


 

 

Публікації про Полюховича П.
ОСТАННЯ ДОРОГА ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ПОЛЮХОВИЧА ПЕТРА

І знову болюча втрата для всієї Зарічненщини. Не стало ще одного її Героя Захисника. 9 липня перестало битися полум’яне серце Петра Полюховича.

Петро Михайлович народився 15 грудня 1978 року в селі Олександрове. Але все своє свідоме життя жив і працював у Зарічному. Коли отримав повістку, то відразу сміливо пішов до військкомату.

Петро Полюхович був відповідальним працівником, – згадує заступник директора ДП «Висоцький лісгосп» Сергій Киркевич. – Завжди можна було довірити будь-яку роботу і бути впевненим, що він її виконає достойно. Працював до служби у війську на посаді навальника-штабелювальника деревини Нижнього складу. У колективі мав тільки хороші відгуки. У нашій пам’яті Петро Михайлович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

– Петро з дитинства не боявся труднощів, – розповідає директор Зарічненської гімназії Любов Петрівна. – У школі був мовчазним, серйозним, говорив рідко, але завжди те, що потрібно було. При нагоді міг і пожартувати. У навчанні був старанним, більше схилявся до точних наук. Він був одним із тих учнів, які запам’ятовуються на все життя.

Передчасна смерть Героя впала важким болем та печаллю на плечі родини.

У Героя залишилися дружина і двоє дітей.

Щирі співчуття рідним.

Вічна пам’ять.

Полісся. – 2022. – №26/14 лип./

 

Зарічне. Зустріч Героя, який загинув за наше вільне і спокійне життя.

Список публікацій

 

Остання дорога захисника України Полюховича Петрва //Полісся. – 2022. – №26/14 лип./

На війні загинув житель Зарічненської громади – Герой Петро Полюхович // Вісті Рівненщини

У бою з окупантами загинув 44-річний військовослужбовець з Рівненщини  //Rivne Media

Полюхович Петро Михайлович (17.12.1978-09.07.2022)