Савич Сергій народився та виріс у селі Миляч Сарненського району (до 2021 р. – Дубровицького району). Тут пройшли його дитячі та юнацькі роки, у 2009 році закінчив Миляцьку загальноосвітню школу, а згодом вступив у вище професійно-технічне училище №22 міста Сарни, де здобував професію маляра-штукатура.

З 18 квітня 2011 року Савич Сергій був призваний в ряди ЗСУ на строкову військову службу, в складі Національної гвардії України за військовою спеціальністю – експлуатація та ремонт автомобільної техніки. Повернувшись додому з військової служби, працював у Києві.

З початком повномасштабної російської агресії проти України, старший солдат  Савич С. М. був мобілізований до лав ЗСУ 4 березня 2022 року. Згодом, пройшовши відповідні навчання та, здобувши військову спеціальність – гранатометник, був направлений у зону бойових дій на Донеччину для захисту нашої країни від ворожого окупанта.

10 травня 2022 року, виконуючи бойове завдання в Донецькій області, від ворожого мінометного обстрілу Сергій героїчно загинув за Україну.

13 травня Сергія провели в останню дорогу та поховали у рідному Милячі.

Указом Президента України від 29 липня 2022 року №541/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата Савича Сергія Миколайовича нагороджено орденом  “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Публікації про Савича С.

Україна втратила ще одного відважного сина, патріота, Героя, який мужньо захищав її та віддав за неї життя.

Захисника родом з нашої громади, з села Миляч.

10 травня під час ворожого мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання, загинув старший солдат (гранатометник) Савич Сергій Миколайович, 1991 р.н. Герой загинув на Донеччині.

Сергій віддав своє життя за волю та мир на рідній українській землі, віддав своє життя за кожного з нас, віддав своє життя за Батьківщину.

Важко підібрати слова, щоб описати біль від тяжкої втрати. Гірко і боляче, що сьогодні наші завзяті та молоді соколи – кращі з кращих віддають своє життя заради того, щоб ми мали мирне майбутнє та ясне небо над головою…

Глибокі співчуття рідним та близьким Героя. Нехай Господь допоможе Вам перенести цю важку біль втрати.

Біль туги та жалю крає серця: на Рівненщині попрощались із молодим захисником

Сьогодні, 13-го травня, на Рівненщині провели в останню дорогу відважного сина, патріота, Героя, який мужньо захищав її та віддав життя за мир. Це – Сергій Савич із Миляча на Сарненщині.

Старший солдат (гранатометник) загинув 10 травня під час ворожого мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання.

Хлопцю був 31 рік. Герой загинув на Донеччині.

Сергія поховали у рідному Милячі.

Герої не вмирають!

Список публікацій

Вічна слава нашим Героям! // Вісті Рівненщини. – 2022. – № 17/20 трав./. – С. 2.

Про загиблих воїнів Рівненщини під час російсько-української війни, зокрема і про Савича Сергія, уродженця с. Милячі Сарненського району.

Савич Я. У небо йдуть найкращі // Дубровицький вісник. – 2022. – № 19/19 трав./ – С. 1, 2.

Про загиблого воїна-патріота Сергія Савича, з яким попрощалися 13 травня 2022 р. у Миляцькій громаді.

Віддав своє життя за Україну воїн Сергій Савич з Рівненщини // Horyn.info

На Донеччині загинув гранатометник з Сарненщини // Рівне вечірнє

Біль туги та жалю крає серця: на Рівненщині попрощались із молодим захисником // RIVNE.MEDIA

Савич Сергій Миколайович (1991-10.05.2022)