Василь Шийка народився в 1984 на Івано-Франківщині у селі Камінь.Після закінчення школи, а теперішньої гімназії, де працює його мати, Василь вступив до Академії сухопутних військ у Львові, присвятивши все своє життя військовій справі. Академію він закінчив лейтенантом, був скерований на подальше проходження служби на офіцерській посаді в одній з військових частин міста Рівне. Саме тут провів усе своє свідоме життя, одружився, разом із дружиною Світланою виховували донечку.

З 2014 року Василь щороку ніс службу у зоні АТО, потім ООС на Донеччині та Луганщині.

Підчас повномасштабного вторгнення росії в Україну, перебував на Сході, біля Бахмута. Після ротації в 2023 році повернувся в зону бойових дій, на Запоріжжя. 13 лютого підполковник Василя Шийко помер.. Йому було 39 років.

Поховали Героя на на Івано-Франківщині у рідному селі.

Публікації про Шийка В.

“Академію він закінчив лейтенантом, був скерований на подальшого проходження служби на офіцерській посаді в одній з військових частин міста Рівне. Саме тут провів усе своє свідоме життя, одружився, разом із Світланою виховували донечку, зараз їй вже 13 років. У Службі безпеки України Василь дослужився до підполковника, керував підрозділом середньої ланки,” – розповідає дядько Героя Ігор.

Доля розпочала випробовувати Василя на міцність із перших місяців початку антитерористичної операції. Адже фактично відразу він опинився у гарячих точках нашої країни.

“Він з 2014 року Василь щороку ніс службу у зоні АТО, потім ООС. Він пройшов майже всю Донеччину – Довгеньке, Ізюм, Слов’янськ, Маріуполь, Волноваха, Мар’янка, Покровськ, Бахмут… Довелося повоювати і на Луганщині — Северодонецьк, Лисичанськ, Попасна, Кремінна… Зараз ці населені пункти у всіх на вустах, а він їх знав іще тоді…” – продовжує Ігор.

Повномасштабне вторгнення застало Василя на Сході нашої країни — на Бахмутському напрямі. Відтоді боронив рідну землю. За досягнуті результати у службовій діяльності Василь неодноразово заохочувався керівництвом підрозділ та Служби.

Після ротації побув трошки вдома, а в січні 2023 року — знову повернувся у зону бойових дій, цього разу на Запоріжжя…

Саме тут 13 лютого серце 39-річного підполковника Василя Шийки не витримало…

У скорботі дружина та донечка, сестра та батьки, рідні та побратими… Адже не стало доброго чоловіка, вірного друга, турботливого сина та батька, який поєднав у собі всі найкращі риси справжнього чоловіка, військового, захисника…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 15 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на Івано-Франківщині у рідному селі…

Рівненська міська рада

 

“Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи. Вічна слава та пам’ять Герою! В цю гірку мить висловлюємо щире співчуття батькам, дружині, донечці та усій громаді села Камінь”, – йдеться у повідомленні Рожнятівської селищної ради

Список публікацій

У Рівному попрощалися із загиблим підполковником СБУ Василем Шийкою // Суспільне новини

На війні загинув уродженець Рожнятівщини підполковник Василь Шийка // Versii

На війні загинув прикарпатець Василь Шийка // Галичина

Шийка Василь Петрович (1984 -13.02.2023 )