Іван Ткачук народився у селі Антонівка, колишнього Володимирецького району, а нині – Вараського, Рівненської області. Батьки – Леся Іванівна та Василь Юхимович.

У вересні 1994 року зарахований учнем 1-Б класу Антонівської ЗОШ I-III ступенів.

У 2003 році закінчив 9 класів Антонівського ліцею і вступив до Сарненського ВПУ №21, яке закінчив у 2006 році і здобув професію тракториста-механіка. Понад десять років пропрацював у Володимирецькому ДЛГ водієм.

З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до ЗСУ. Брав участь у звільненні міста Макарів, Бучанського району., отримав травму коліна.Другого березня у складі бригади тероборони, водієм 2 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти. був відряджений в район міста Бахмут.

11 березня загинув у бою з ворогом.

Поховали захисника 17 березня з військовими почестями в Антонівці.

Публікації про Ткачука І.
В Антонівській тергромаді знову скорбота – загинув житель Антонівки. Він проходив службу у 104-ій бригаді ТрО. Загинув в боях за Бахмут 11 березня 2022 року.

Без батька сьогодні залишилось четверо діток: 15-річна дочка Анна, 13-річна дочка Олександра, 10-річний син Данило, якому 19 березня має виповнитися 11 років, наймолодша, 6-річна, дочка Василина. Дружина Галина вагітна.

З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до ЗСУ, мотивуючи це тим, що в нього є сім’я, діти і обов’язок справжнього чоловіка захищати свою Батьківщину, свою сім’ю. У перші ж дні брав участь у звільненні міста Макарів, Бучанського району. У березні потрапив під обстріл і отримав травму коліна, був госпіталізований, де йому зробили операцію. Близько місяця перебував на реабілітації і знову повернувся, вже до лав ТрО.

Другого березня у складі бригади тероборони, водієм 2 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти був відряджений в район міста Бахмут. Останній раз виходив на зв’язок з рідними восьмого березня. Повідомив, що чотири дні не зможе вийти на зв’язок, так як перебуватиме на завданні. А вже одинадцятого березня загинув у бою, вірний присязі – виконуючи військовий обов’язок по захисту незалежності України.

Увечері, шістнадцятого березня, востаннє Іван повернувся додому. Ескорт «На щиті» домовину з тілом загиблого героя-земляка у супроводі капелана, військового священника ПЦУ Миколи Юраха та військових Першого відділу Вараського РТЦК та СП доставили додому, у Антонівку. Уздовж усієї дороги воїна зустрічали на колінах зі свічками та сльозами антонівчани, супроводили військові роти охорони.

В пам’яті односельців, друзів, знайомих, родичів, сусідів Іван залишиться, як хороший батько, вірний друг, мужній захисник, життєрадісна і завжди усміхнена людина.

Солдату з Антонівки – Івану Ткачуку лише 36 років

За матеріалами Володимирець City

Знову Антонівська громада проводжає Воїна у останній земний шлях.

Перестало битися серце українського солдата Ткачука Івана Васильовича, 1987 року народження, з села Антонівка.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним з приводу непоправної втрати. Нехай пам’ять про Захисника України вічно зберігатиметься у наших серцях.

Список публікацій

У боях за Бахмут загинув батько чотирьох дітей з Рівненщини // Волинь

Без батька залишились четверо дітей: на війні загинув солдат Іван Ткачук із Антонівки // район Вараш

У боях за Бахмут загинув батько чотирьох дітей із села на Рівненщині // Rivne media

Ткачук Іван Васильович (?1987-11.03.2023)