Сергій Юрчило народився у Рівному. Навчався у ЗОШ № 24, а згодом в ЗОШ № 20. За тим здобував професію інженера контрольно-вимірювальних приладів у 10 училищі.

Працював на Рівненській фабриці нетканих матеріалів та АЗОТі, експедитором. А потім вимушений був їхати на роботу за кордон. У грудні 2021 року, Сергій повернувся в Україну,.

Влітку 2022 року Сергія мобілізували. Військового та жодного армійського досвіду у нього не було. Тож спершу чекали навчання, у тому числі в Британії. Сергій служив старшим стрільцем десантно-штурмового взводу.

28 лютого 2023 року 30-річний солдат Сергій Юрчило загинув під час виконання бойового завдання. поблизу Кремінної Луганської області.

Поховали Героя на кладовищі “Нове”.

Публікації про Юрчило С.

“Він не розповідав, де він саме знаходиться. Адже не можна було. Врешті, ми навчилися говорити на своїй мові, аби і розповісти те, що хочеш, і ніхто крім нас не зрозумів би,” – продовжує мама Героя.

Сергій служив старшим стрільцем десантно-штурмового взводу. Користувався повагою та авторитетом серед побратимів, намагався зрозуміти та підтримати кожного. Добрий, розумний, люблячий син, який надзвичайно цінував сім’ю:

“Він завжди мені говорив, кожного разу повторював “Мам, я тебе дуже люблю і цілую. Обіймаю міцно”. І я йому теж говорила це щоразу…” – пригадує Ірина.

Прощання із Героєм відбулося 11 березня, о 10.00 на майдані Незалежності. За тим чин похорону здійснили у Свято-Покровському соборі.

Рівняни провели в останню путь Героя Сергія Юрчила

   Рівняни провели в останню путь 30-річного Героя. Йому б ще жити і жити, створити власну родину, виховувати дітей та віддавати любов батькам, але все змінила війна. Життя Сергія Юрчила забрав окупант під час танкового обстрілу…. Попри відсутність військового досвіду, мужній та відважний Сергій Юрчило не зміг сидіти вдома і чекати, поки війна постукає у його власний дім. Він став до лав війська, щоб боронити країну від ворога. Щирий, добрий та люблячий – таким запам’ятають Сергія рідні та близькі, друзі та родина. Більше син не скаже мамі свої традиційні слова, які промовляв у кожній розмові, навіть перебуваючи на відстані – “Мам, я тебе дуже люблю і цілую. Обіймаю міцно”… Йому назавжди 30…Спочивай з миром, Герою! – написав у фейсбуці міський голова Рівного Олександр Третяк.

Рівненська міська рада

Герої не вмирають

Сергій Юрчило, випускник 2007 року нашої школи.

Йому б ще жити і жити, створити власну родину, виховувати дітей та віддавати любов батькам, але все змінила війна. Життя Сергія Юрчила забрав окупант 28лютого 2023року.

Йому назавжди 30…

Список публікацій

Не мав бойового досвіду: у Рівному проводжали в останню дорогу Сергія Юрчилу (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися із загиблим військовим Сергієм Юрчилом // Суспільне новини

Йому назавжди 30: у Рівному попрощалися із загиблим воїном Сергієм Юрчило (ФОТО) // Рівне вечірнє

Юрчило Сергій ? ( ? – 23.02.2023)