Михайло Ткачук народився у селі Невірків. Після завершення навчання у місцевій школі, повністю віддав сили роботі. Тривалий час був слюсарем у КП “Рівнеелектроавтотранс”, а за тим працював м’ясником у супермаркеті Fozzy.

Дружина Героя Анна розповідає, що Михайло дуже любив риболовлю, був надзвичайно добрим та щирим, міг віддати заради інших усе. Та понад усе любив своїх рідних.

Разом із дружиною виростили трьох донечок, тішилися дворічному онуку.

У січні 2023 року Михайла мобілізували. Він без вагань став до лав Збройних сил України. Повторював рідним, що мусить служити, адже хоче вберегти їх, готовий зробити все, щоб ворог не прийшов у рідні землі.

У червні 2023 року Михайло отримав важке поранення у руку. Переніс велику кількість операцій, знеболення, наркозу… Це позначилося на здоров’ї захисника, яке і до того добряче постраждало. На жаль, 26 січня 2024 року 45-річний солдат Михайло Ткачук помер…

Публікації про Ткачука Михайла

Спогади:

“Він так хотів дочекатися статусу учасника бойових дій, але… Документи ми отримали вже коли Михайла не стало.

Михайло багато розповідав про ті страхи, що довелося побачити, коли був на передовій. Він займався евакуацією полеглих, це було дуже важко для нього морально, як і для кожної людини. Але це потрібно було робити,” – розповідає дружина.

Чорна війна забирає життя навіть тих, хто, здавалось би полишив її позаду. Та чи можна залишити десь весь біль, жах та гніт важких бойових буднів…

Рівне попрощалося із трьома захисниками – Дмитром Каменчуком, Михайлом Ткачуком та Олександром Усачем.

Чорна війна забирає життя навіть тих, хто, здавалось би полишив її позаду. Та чи можна залишити десь весь біль, жах та гніт важких бойових буднів..

.

“Це людина була, яка тримала всіх нас. Підтримував всім настрій, веселив. У складну хвилину він знаходив будь-яке рішення”, — поділилися побратими Михайла Валентин та Олександр.

ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ВОЇНА МИХАЙЛА ТКАЧУКА

29 січня 2024 року в нашій обителі кліриками монастиря було звершено чин похорону захисника України Михайла Ткачука.

Список публікацій

У Рівному – «чорний» день: загинуло аж троє воїнів // Рівне Вечірнє

Воювали заради Перемоги: У Рівному попрощаються з Героями // Радіо Трек: новини.

У Рівному попрощалися з Дмитром Каменчуком, Михайлом Ткачуком та Олександром Усачем // Суспільне : новини

.

Ткачук Михайло Миколайович (17.11.78 -26.01.2024)