.

Каменчук Дмитро Васильович народився в місті Рівне 17 червня 1975 року в родині вчителів. Батьки, Зоя Миколаївна та Василь Кирилович виростили і виховали гідного сина, люблячого батька та патріота України з великої літери.

Все життя проживав в селі Колоденка. Дмитро навчався в Колоденській середній школі. Після закінчення якої вступив у Чернігівський юридичний технікум, де здобув освіту в сфері права.

У 1994 році був призваний до лав Збройних Сил України. Проходив строкову службу в аеромобільних військах у 95-ій десантно-штурмовій бригаді міста Житомир. Був демобілізований в1996 році у званні молодший сержант.

Повернувшись додому розпочав свій трудовий шлях у Рівненській податковій інспекції оперативним співробітником. Також працював у Корнинській сільській раді, у різних комерційних структурах та був найманим робітником.

Був одружений, має синів Миколу та Олександра, дочку Софію.

Дмитро був справжнім патріотом, щиро любив Україну і тому, на початку повномасштабного вторгення, не вагаючись, пішов до військомату. Очікуючи повістку, брав участь у спорудженні блокпостів. На фронт пішов добровольцем 8 березня 2022 року. Служив у складі четвертої окремої танкової бригади на Запорізькому, Донецькому та Дніпропетровському напрямках.Брав участь у визволенні Харківщини, за що отримав відзнаку.

Загинув Дмитро Васильович 23 січня 2024 року внаслідок ракетного удару противника в районі населеного пункту Балаклія Харківської області.

Війна відрізала шлях до батьківського дому, до дому, в якому він проживав.

У своїх соціальних мережах Дмитро написав: “ЗСУ. Захищаю рідну Батьківщину. Ненавиджу рашиську наволоч. Люблю рідних!” Цим словам він залишався вірним до кінця свого життя

Поховали захисника на кладовище “Нове”

Публікації про Каменчука Д.
Рівне попрощалося із трьома захисниками – Дмитром Каменчуком, Михайлом Ткачуком та Олександром Усачем.

“Служив, приїжджав додому до дітей, а в нього їх троє. Зараз так, така доля — загинув. Співчуваю родині й всім”, — розповів кум Дмитра Анатолій.

29 січня 2024 року у Корнині провели в останню дорогу полеглого захисника України жителя громади Дмитра Васильовича КАМЕНЧУКА

Йому назавжди залишиться 48. Гірко та боляче щось говорити. Адже все, що ми скажемо, просто слова. Батьки втратили люблячого сина, дружина – чоловіка, діти – люблячого та турботливого батька, друзі втратили справжнього друга…

Він був, є та завжди буде у наших серцях. Дякуємо мамі за виховання сина-героя. Вся громада у скорботі сумує за загиблим.

Наші захисники – як янголи-охоронці, не вмирають, а повертаються на небо, йдеться га сторінці КЗ “Публічна – шкільна бібліотека Корнинської сільської ради”

ВІдео : https://www.facebook.com/groups/Kornyn.gromada/permalink/2737415666437380/

Список публікацій

Загинув військовий з-під Рівного Дмитро Каменчук // Район Рівне

У Рівному попрощалися з Дмитром Каменчуком, Михайлом Ткачуком та Олександром Усачем // Суспільне: новини

Воювали заради Перемоги: У Рівному попрощаються з Героями // Радіо Трек: новини.

Каменчук Дмитро Васильович ( -23.01.2024)