Твердюк Борис Миколайович народився 2 червня 1968 року в с. Воскодави. Після закінчення місцевої школи здобув професію слюсаря в Рівненському училищі № 10. Далі була строкова служба в ЗСУ, яку проходив в Угорщині за спеціальністю радіоперехоплення і пеленгування радіотелефонної передачі.

Після повернення додому працював на заводі «РівнеАзот», згодом на Гощанському маслозаводі. Дуже любив збирати гриби, грати у футбол, був членом команди «Горинь». Після одруження переїхав жити в місто Рівне. У молодого подружжя народився син Микола. Згодом Борис став майстром із ремонтних робіт. . Коли почалася війна, Бориса мобілізували 15 березня 2022 року. Після підготовки на військовому полігоні, Борис Миколайович був зарахований в особовий склад 68 окремої єгерської бригади. І вже влітку боронив цілісність України на Сході.

24 січня 2023 року. відбувся сильний бій з ворогом. Борис Твердюк загинув поблизу с. Павлівка Донецької області.

Похоронений герой у с. Воскодави за всіма почестями.

Публікації про Твердюка Б.

На Гощанщині попрощалися із Захисником Борисом Твердюком

Прощання з Героєм відбулося в Рівному, згодом кортеж з тілом загиблого прибув на площу Героїв Майдану в Гощу.

Спогади

Дуже любив свою роботу, завжди слідкував за новинками, сучасними тенденціями. Колеги згадують, що найбільше любив працювати маленьким шпателем (до слова, саме цю улюблену річ і поклав у домовину героя його син). Завжди веселий, толерантний, компанійський, вмів дати слушну пораду. До нього за допомогою зверталися всі.

Понад усе мріяв звільнити рідні землі від ворога, щоб його діти й онуки жили під мирним небом. Того дня, коли рідні бачили його востаннє, проводжаючи на потяг, він просив їх не плакати, а заспівати його улюблену пісню «Чорноморець». Побратими ж розповідали, що він часто прикривав молодших за себе зі словами: «Підемо ми, старші. Бо що ж ці діти в житті бачили?»

Він був справжнім патріотом та до останніх хвилин свого життя залишився вірним сином своєї Батьківщини“, – згадують про Бориса його земляки.

Світлини із домашнього архіву

Список публікацій

У боях з російськими окупантами поліг військовослужбовець з Гощанщини // Rivne Media

Схиляємо голови: на Донеччині загинув військовий з Рівненщини // Волинь

Гощанська громада проведе в останню путь загиблого воїна Бориса Твердюка // Рівненські новини

Твердюк Борис Миколайович (02.06.1968-24.01.2023)