Богдан Тимчук народився у  1969 році в селі Колоденка.    Навчався в Колоденській загальноосвітній школі, вступив у Мирогощанське професійно-технічне училище. Строкову службу проходив у артилерійських військах у Красноярську. Після служби закінчив навчальні курси водія. Розпочав роботу в підприємстві КОМТранс. Згодом оформив статус підприємця та створив власну справу – фірму «Світанок», займався фермерським господарством.

Із початком російського вторгнення, на виклик військкомату, 23 квітня чоловік вже був на навчальному полігоні в селі Стриганці Львівської області, через місяць переведений у 10 гірськоштормову бригаду в селищі Коломия Закарпатської області. На Тучинському полігоні  що на Рівненщині здобув навики навідника-оператора БМП. 13 червня частину бригади було відправлено на схід нашої країни. База дислокації – Краматорськ. Богдан воював у населених пунктах Лисичанськ, Бахмут, після другого бою в Друшківці 27 червня потрапив у санчастину, де реабілітувався 5 днів.

28 липня воїн отримав осколкове поранення внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області, 30 липня Богдан помер у Краматорській міській лікарні № 2 від ускладнень унаслідок отриманих поранень.

Без батька залишилися четверо синів .

Похоронили Героя на місцевому кладовищі в селі Колоденка.

Публікації про Тимчука Б.
У Колоденці прощалися з батьком чотирьох дітей, який загинув на Донеччині

 

“Богдан дуже любив і піклувався про свою сім’ю, був люблячим чоловіком, батьком. Односельчани, друзі пам’ятають його усміхненою, життєрадісною, позитивною людиною, завжди був готовий допомогти іншим”, повідомляє Рівненська районна державна адміністрація.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася в Свято-Троїцькому храмі села Колоденка Корнинської ТГ що на Рівненщині. Похоронили Героя на місцевому кладовищі в селі Колоденка.

Громада, дружина, діти, рідні, друзі втратили свого захисника-Героя. Вічна слава Герою!

 

 Список публікацій

У громаді поблизу Рівного зустрічатимуть загиблого Героя //ЧаРівне

У Колоденці прощалися з військовослужбовцем, батьком чотирьох дітей // Рівне1

Без батька залишились четверо синів: на Рівненщині попрощались із захисником України Богданом Тимчуком // Експрессо

Тимчук Богдан Федорович (10.10.1969-39.07.22)