Народився Володимир Васюков 1 березня 1982 року в селищі Мізоч в багатодітній сім’ї. Мама Галина Павлівна працювала завідувачкою дитячого садочка «Малятко», а тато Вячеслав Васильович був фельдшером станції швидкої допомоги. . У 1989 р. Володимир пішов до першого класу в Мізоцьку середнью школу. По закінченні школи (1997 р.- 2004 р) навчався в Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті (тепер Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка), де отримав вищу освіту за спеціальністю вчитель образотворчого мистецтва, етика, естетика та художня праця.
З 2004 року був членом спілки художників-новаторів Західної України. 2008 року одружився та переїхав жити до Києва. У 2008-2019 роках працював менеджером відділу продажі в компанії Rainbow Technologies в Києві, а з 2019 року – менеджером продажу у веломагазині
VeloGo в Києві.
У перший же день війни Володимир пішов добровольцем в територіальну оборону Києва. Потім перевівся в Луганське ТРО. Від початку війни був у найскладніших місцях. Був на передовій, де так швидко згасають життя. Раніше Володимир не служив в армії. Та оскільки був досить начитаний та обізнаний у військовій справі, отримав звання старшого сержанта, а згодом став командиром роти.
Та не вберігся сам від ворожого мінометного обстрілу…29 жовтня 2022 р. біля населеного пункту Торське Донецької області . в результаті
раптового мінометного обстрілу ворога – загинув, як герой, захищаючи рідну землю.
Похований 5 листопада в селищі Мізоч, Рівненського району. Рідні завжди пам’ятатимуть про найкращого сина, брата, чоловіка.
.

Публікації про Васюка В.
Загинув випускник Кременецької академії Володимир Васюков

З сумом повідомляємо, що в боях за звільнення нашої держави загинув Васюков Володимир, випускник спеціальності “Образотворче мистецтво”, наш одногрупник, друг, чудова людина. Вічна пам’ять Герою.

Із спогадів брата

Володимир був неймовірно життєрадісним і позитивним. Він був прикладом і найкращим братом для своїх братів і сестер, оберігав їх всіх. Був перфекціоністом у всьому. І все, за що він брався виходило ідеально.
Він обожнював рибалку, страйкбол, природу, професійно займався вело туризмом, об’їздив усі відомі міста та історичні пам’ятки України. Побував із своїм двоколісним “другом” і в Польщі.

Дуже багато читав, особливо цікавився історією України, і знав її досконало. У перший же день війни Володимир пішов добровольцем в територіальну оборону Києва. Потім перевівся в Луганське ТРО. Від початку війни був у найскладніших місцях. Раніше Володимир не служив в армії. Та оскільки був досить начитаний та обізнаний у військовій справі, отримав звання старшого сержанта, а згодом став командиром роти. Його любили і поважали побратими, бо він старався кожного вберегти. Перед боєм перевіряв спорядження своїх хлопців, бронежилет одягав тільки після того, як пересвідчився, що весь взвод екіпірований. Зі слів побратимів, Володимир був для них «мамкою». Кожного оберігав, ризикуючи собою, рятував поранених

Пам’ять про Володимира житиме вічно у серці кожного, хто його знав

 
Вічна пам’ять нашому Герою! У боротьбі з російськими  окупантами загинув
у бою за нашу Батьківщину молодший сержант Васюков [Відео ]

Список публікацій

У боях за Україну загинув випускник тернопільської академії // 1 Перший онлайн 

У боях за Україну загинув випускник Кременецької академії //tervinovo

 

Васюков Володимир Вячеславович (01.03.1982-29.10.2022)