Андрій Ярошик народився у селі Деражне. Навчався у місцевій школі,  здобував освіту у Рокитнівському медичному училищі. По завершенню — вступив до Рівненського державного гуманітарного університету. Відтоді переїхав до Рівного.

У професійній діяльності Андрій знайшов себе у бізнесі — займався реалізацією лако-фарбової продукції та супровідних товарів до неї.

Із перших днів повномасштабної війни росії проти нашої країни, Андрій добровольцем вирушив захищати Україну. Відтоді побував у одних з найгарячіших точок Миколаївщини та Херсонщини. Та, на жаль, обірвалося його життя на Донеччині в районі Бахмута. 48-річний солдат Андрій Ярошик загинув 12 грудня…

Поховали Андрія Ярошика у селі Бармаки.

Публікації про  Ярошика А.
У Рівному провели в останню путь Андрія Ярошика – захисника України, який вірив у нашу країну, вірив у її людей та Перемогу.

Побратими розповідають, що Андрій був водієм групи, яка займалася евакуацією поранених. Як медик прагнув допомогти, врятувати життя воїна, але був вражений кулею снайпера…

Усе життя Андрія було пов’язане із селом Бармаки та містом Рівне. У селі будував будинок, де нині мешкає молодший син з мамою. Старший син Героя, як і батько, зараз захищає нашу країну в лавах ЗСУ.

Добрий, компанійський, щирий чоловік, який був справжньою душею будь-якого зібрання. Саме таким Андрія пам’ятатимуть у Бармаках.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 27 грудня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному.

Поховають його на кладовищі у Бармаках…
“Це мого товариша батько Андрій. Дуже була поважна людина, гідна, бачте, так сталося, що віддав життя за Україну. Була компанійська та весела людина. Завжди допомагав у скрутну хвилину, завжди до нього можна було звернутися. Ніколи не відмовляв. В Андрія двоє синів залишилося. Старший син Олександр Ярошик теж зараз воює. Залишилась також родина, бабуся і мати”, — розповів знайомий загиблого Віталій Захожий.
Список публікацій

У Рівному попрощалися із військовим медиком, який загинув від кулі снайпера // Волинь

У Рівному попрощалися із військовим медиком Андрієм Ярошиком //  Суспільне. Новини

Ничипорук І. Медик загинув, рятуючи пораненого [Текст] / І. Ничипорук // Сім днів [Рівне]. – 2022. – № 52/29 черв./. – С. 1.
12 грудня 2022 року поблизу Бахмута на Донеччині загинув мешканець Рівного, який народився в селі Деражне Рівненського району, військовий медик Андрій Ярошик.

Ярошик Андрій Іванович (04.07.1974-12.12.2022)