Ярослав народився у с. Серники на Зарічненщині 07.03.1982. Там пройшло його дитинство та молодість. У село Сухівці приїжджав у гості до рідного брата, який був священником у цьому селі. Тут зустрів свою майбутню дружину, одружився, в подружжя народилося троє дітей. Ярослав жив із сім’єю в мирі та злагоді, виховував дітей, будував плани на майбутнє. Коли у рідний дім прийшла війна, взяв до рук зброю та став на захист України.

Загинув сержант Ярослав Боричевський 05 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України в районі населеного пункту Північне Донецької області. Цими днями мав би приїхати додому у відпустку до сина на урочисту реєстрацію шлюбу.

Приїхав, вже назавжди В Ярослава Боричевського залишилася овдовіла дружина, дорослий син, молодший син восьмикласник та п’ятикласниця донька.

Публікації про Боричевського Я.

З глибоким сумом повідомляємо, що захищаючи нашу рідну землю, загинув сержант Боричевський Ярослав Володимирович, 07.03.1982 року народження,  житель села Радухівка.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким! Громада схиляє голову у скорботі перед світлою пам’яттю Героя, – повідомляє Зорянська сільська рада

Список публікацій

На фронті загинув Ярослав Боричевський із Рівненського району // Район. Рівгне

Загинув сержант з Рівненського району // Рівне вечірнє

На Донеччині загинув сержант із села у Рівненському районі // Rivne Media

Боричевський Ярослав ? (7.03.1982 -5.09.2023)