Сергій Юшеєв народився у Рівному, закінчив 24 школу, а за тим здобував виробничі професії зварювальника та плиточника в технічному училищі.

Після строкової служби в армії, працював за спеціальністю. Роботу знаходив здебільшого за кордоном. Але як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, у перший же день записався добровольцем у військкоматі. Сергій служив в Ужгороді, а за тим його підрозділ направили у Бахмут, звідти — на Запоріжжя.

Саме 8 червня 2023 року 46-річний солдат Сергій Юшеєв загинув від осколкових поранень під час артилерійського обстрілу позицій поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області… Його пухнаста улюблениця перша наче відчула непоправне.

Прощання із Героями відбулося 16 червня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховали Сергія Юшеєва на кладовищі “Нове”.

..

Публікації про Юшеєва С.

“Він був готовий йти захищати мене, сестру та племінників. Але тоді відразу його не взяли до армії, сказали чекати виклику. Покликали у січні вже цього року.. Ми розмовляли з Сергієм 4 червня. Він заспокоїв, що все добре, що повинні десь переїжджати. Казав, що тиждень напевне не телефонуватиме, але це нормально, щоб не хвилювалися… І все.

Він нічого не говорив про службу. Казав, що все добре, надсилав фото, аби передала племінникам і все — намагався нас не турбувати. Він взагалі був дуже добрим, мав золоті руки, сестрі у будинку стільки всього зробив… Племінників любив дуже і кішку свою… А вже восьмого числа кішку наче підмінили, вона таке виробляла, ми ніяк не могли заспокоїти. І мені стало недобре на роботі, наче відчували найгірше,” – розповідає мама Героя Меланія”

Загинули в один день: Рівне прощається з Героями..

Склалося так, що в кожного з них своя життєва дорога та свій шлях до того, щоб стати на захист рідної землі. Водночас обставини склалися таким чином, що їх життя обірвалося в один і той самий день…

– Сергій Юшеєв був дуже добрим, мав золоті руки, завжди готовий прийти на допомогу. Саме таким він залишиться у спогадах рідних, друзів та близьких – говорить міський голова Рівного

Вічна пам’ять

“Вони гинуть за нас. Вони віддають своє життя заради нас. Ми не маємо права просто проходити повз, не віддаючи їм свою шану, забуваючи про них. Ми можемо жити сьогоднішнім днем, ставати зранку, пити каву — завдяки їм. І я намагаюсь кожного разу, коли десь бачу, що йде ця процесія, підійти, віддати шану нашим героям”, — зауважила рівнянка Богдана

.

Список публікацій

Загинули в один день у Запорізькій області: що відомо про рівненських Героїв (ВІДЕО) // Рівне 1

Знову прощання: Рівне вшанує Героїв Миколу Конончука та Сергія Юшеєва // Рівне1

У Рівному попрощались із двома бійцями Миколою Конончуком та Сергієм Юшеєвим // Суспільне новини

Юшеєв Сергій ?? (??? – 08.06.2023)