Микола Конончук народився у Рівному, тут навчався у школі, згодом отримав фах електрика і все життя – працював своїми руками. Відслуживши у ракетних військах ще за часів радянського союзу, він повернувся у рідне місто, де разом з дружиною працював, виховував доньку та будував власне затишне життя

.Він робив чудові ремонти, він знав усе, що стосувалося господарства, родина та робота – це була його велика розрада, втіха. Останній час до війни Микола працював у місцевій ДЮСШ сторожем, паралельно теж допомагав з дрібними ремонтами, особливо, що стосувалося електрики .

У перший день повномасштабного вторгнення чоловік одразу став на облік в ТЦК, а у січні 2023 року його призвали на військову службу.

Щирий, невідмовний, працьовитий, вірний друг, найкращий у світі батько, турботливий чоловік, а ще – невимовний патріот рідного міста та держави… Таким Микола Конончук назавжди залишиться у пам’яті кожного, хто його знав.

На жаль, 56-річний рядовий Микола Конончук загинув 8 червня 2023 року під час артилерійського обстрілу позицій в районі населеного пункту Мала Токмачка, Запорізької області.

У Миколи Конончука залишилась дружина та донька. Поховали Захисника на кладовищі Басівкутське .

Публікації про Конончука М.

“Не було такої справи, за яку не зміг би взятися наш Микола, не було такої роботи яка було б йому не до снаги. Все в його руках – виходило найкраще, завжди він дбав про те, щоб ми не мали потреби ні в чому. За те і любили та цінували його і рідні, і друзі, і колег, – розповідає дружина Героя Світлана. – Він робив чудові ремонти, він знав усе, що стосувалося господарства, родина та робота – це була його велика розрада, втіха. Останній час до війни Микола працював у місцевій ДЮСШ сторожем, паралельно теж допомагав з дрібними ремонтами, особливо, що стосувалося електрики”.

Відпрацювавши свою зміну у перший день повномасштабної війни, він одразу з роботи поїхав у військкомат і став на облік. Там йому дали чотири дні на збори на службу. Але – час минав, а Миколу все не викликали. Він дуже хвилювався з цього приводу. Казав нам з донькою про те, що не може спокійно бути дома з нами поки там, на фронті, йдуть гарячі бої, гинуть молоді хлопці. Не минало й дня, щоб він не говорив про те, що йому треба йти на службу..

У січні цього року Миколу призвали на службу. Він мало розповідав про бойвібудні, але щодня виходив на зв’язок, щоб почути нас з донькою. Донечка – взагалі його найбільша відрада та любов. З дитинства він виглядів її на руках, завжди був для неї найкращим другом, найвірнішим порадником, надійною опорою та підтримкою у всіх її справах. Тож, коли Микола поїхав на війну донька тут, в тилу постійно організовувала збори для підрозділу батька. Амуніція, техніка – вона завжди обирала для нього найкраще, щоб висловити свою любов та вдячність”, – ділиться дружина Героя.

У Рівному попрощались із двома бійцями Миколою Конончуком та Сергієм Юшеєвим

У Рівному 16 червня на майдані Незалежності попрощалися із двома військовослужбовцями — 56-річним Миколою Конончуком та 46-річним Сергієм Юшеєвим. Чоловіки загинули 8 червня 2023 року під час артилерійського обстрілу позицій поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

“Дуже чуйна людина. Це товариш мого чоловіка. Хай спочиває з миром. Він одразу рвався туди, хоча спочатку його не брали. Він сам наводчиком ракет був, але пішов у десантно-штурмові війська і, як бачите, загинув. Він був дуже добрий, всім допомагав, ніколи ні в чому не відмовляв. Дуже хороший”, — сказала знайома військового Олена Штиба.

Список публікацій

Двоє Воїнів з Рівненщини загинули в один день // Волинь

Загинули в один день у Запорізькій області: що відомо про рівненських Героїв (ВІДЕО) // Рівне 1

У Запорізькій області загинули солдати з Рівного // Рівне вечірнє

Конончук Микола Михайлович (19.05.1967-08.06.2023)