Белоцький Тарас Миколайович народився 06 червня 1979 року в місті Рівне. У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ №18. У 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Повну вищу освіту отримав у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука у 2003 році за спеціальністю «Фінанси». З серпня 2003 року працював в Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.

З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України по частковій мобілізації. В період з 31.07.2015 по 28.11.2015 безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Учасник бойових дій.

З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу у Збройних Силах України за контрактом. Тарас Белоцький загинув 7 червня  під час бойових дій біля Бахмутської траси та поблизу села Жолобок.

Похоронений у м. Рівне на алеї  Героїв.

 

Публікації про Белоцького Т. М.
В зоні АТО загинув військовий рівнянин

Про загибель повідомили на сайті Головного управління статистики у Рівненській області. Відомо, що військовому було 38 років.

“Глибоко сумуємо з приводу загибелі під час виконання військового обов’язку в зоні АТО працівника Головного управління статистики у Рівненській області Белоцького Тараса Миколайовича.

Белоцький Тарас Миколайович народився 06 червня 1979 року в місті Рівне. У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ №18. У 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», у 2003 році – Міжнародний університет «Рівненський економіко-гуманітарний інститут» за спеціальністю «Фінанси».

З серпня 2003 року працював в Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності. З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України по частковій мобілізації. В період з 31.07.2015 по 28.11.2015 безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Учасник бойових дій.

З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу у Збройних Силах України за контрактом,” – йдеться на сайті Головного управління статистики у Рівненській області.

Він загинув за Україну: пам’яті Белоцького Т.М.

Три роки поспіль триває збройна агресія Російської Федерації в окремих районах Донбасу. І дедалі довшим стає список тих, хто мав би жити ще дуже довго, працювати, ростити дітей і радіти життю. Але ворог забрав їх від нас назавжди.

Працівники органів державної статистики глибоко сумують та висловлюють щире співчуття родині, друзям і колегам із приводу непоправної втрати – загибелі в зоні антитерористичної операції під час виконання військового обов’язку Белоцького Тараса Миколайовича, працівника Головного управління статистики в Рівненській області.
Белоцький Тарас Миколайович народився 06 червня 1979 року в місті Рівне.
У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ № 18. У 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю “Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, у 2003 році – Міжнародний університет “Рівненський економіко-гуманітарний інститут” за спеціальністю “Фінанси”.
Із серпня 2003 року працював в Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.
З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України по частковій мобілізації. У період із 31 липня по 28 листопада 2015 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Учасник бойових дій.
З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України за контрактом.
Загинув Тарас Миколайович 7 червня 2017 року на Луганщині.
Українці ніколи не забудуть жодного зі своїх захисників, адже ми у вічному боргу перед нашими синами, які своїм життям заплатили за правду, за волю, за рідну землю.
Вічна пам’ять захисникам України!

Державна служба статистики України

 

 

 

 

 

МАЙСТЕР СПОРТУ З КАРАТЕ ТАРАС БІЛОЦЬКИЙ ЗАГИНУВ У ЗОНІ АТО

Майстер спорту з карате Тарас Білоцький з Рівного загинув 7 червня під час обстрілу на Луганщині. Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов у Facebook.
Поховали спортсмена на Батьківщині, у Рівному.
“Ще один український спортсмен героїчно віддав своє життя у битві за Україну. Щиро співчуваємо рідним та близьким майстра спорту з карате Тараса Білоцького, який загинув у зоні АТО”, – написав Жданов.
Білоцький проходив військову службу в Збройних Силах України по мобілізації з березня 2015 року по квітень 2016 року, а вже в період з 31 липня по 28 листопада 2015 безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
З 11 жовтня 2016 року Тарас Білоцький проходив військову службу у Збройних Силах України за контрактом.

 

 

 

 

Навколішки та під Гімн України проводжали в останню путь
солдата Тараса Белоцького у Рівному [Відео]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Список публікацій

На Сході загинув військовий з Рівного // Ціна свободи : сайт

В зоні АТО загинув рівнянин // Новини по-рівненськи

Вічна слава герою: Загинув, виконуючи військовий обов’язок під Жолобком // ПолітІнфо

Майстер спорту з карате Тарас Білоцький загинув у зоні АТО // Україна молода

Навколішки та під Гімн України проводжали в останню путь солдата Тараса Белоцького у Рівному [Відео] // Спецкор