Богуславський Олексій Ігорович народився 18 липня 1980 року в місті Пенза, що в Російській Федерації.

У лавах Збройних сил України розпочав службу в 1997 році. У 1997 році закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку. Перебував на різних посадах.
Старший офіцер адміністративного відділу управління ОК «Захід» ЗСУ хоча й народився у Росії, але все життя провів в Україні, і вважав саме її своєю рідною землею. Захищав Батьківщину від російських окупантів у зоні АТО більше 100 днів.
Майор тривалий час виконував бойові завдання, та, будучи на сході, раптово захворів на тяжку форму пневмонії. Тривале лікування не допомогло. 16 червня 2015 року у військовому госпіталі Львова Герой помер.
У нього залишилося двоє діток і дружина.
Поховали героя 17 червня на Алеї Героїв міського кладовища «Нове».

Згідно рішення Рівненської міської ради від 17.09.2015 № 5756 Олексію Богуславському присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне»

Публікації про Богуславського О. І.
Алея Слави росте

У Рівному знову жалоба. Вчора на будівлях комунальних підприємств, установ та організацій міста можна було бачити державні прапори з траурними стрічками. Крім того, відповідно до розпорядження міського голови підприємствам, установам та організаціям міста було рекомендовано обмежити використання музики і проведення розважальних заходів. А все тому, що не стало ще одного військовослужбовця-земляка, учасника АТО майора Олексія Богуславського.

Йому от-от би мало виповнитися тридцять п’ять. Попрощатися з майором Богуславським приїхали з усіх частин гарнізону.
У сяючому мармуром і гранітом фойє міського будинку культури вже вкотре відправляли панахиду. Сотні людей: жінки у чорному, військові прийшли попрощатися з Олексієм Богуславським, офіцером-зв’язківцем, який понад сто днів перебував у зоні АТО. Розповідають, він багато сил віддав, щоб наші вояки, які стояли на передовій, набули статусу учасників бойових дій.
– Я служив з Олексієм в одній частині, – розповідає його товариш по службі майор Віктор Шубець. – Він був військовий за покликанням, розпочав службу ліцеїстом. Закінчив службу як герой, в АТО, в оперативному командуванні «Захід». Майор тривалий час виконував бойові завдання, та, будучи на Сході, раптово захворів на тяжку форму пневмонії. Тривале лікування не допомогло. У нього залишилося двоє діток і дружина, тепер – удова…
Поховали Олексія Богуславського на кладовищі «Новому», на Алеї Слави з усіма військовими почестями. На тому ж кладовищі знайшли вічний спокій і його батьки.
Біду не описати у словах. Триває війна, з життя йдуть кращі. Він був хорошим другом і чудовою людиною. І бойові товариші пообіцяли, що не покинуть у горі його рідних.
Поховали майора Олексія Богуславського, як і всіх рівнян, загиблих в АТО, коштом міського бюджету.
Довідково. На Алеї Слави рівненського кладовища «Нове» вже вісім могил загиблих в АТО. Одного героя поховали на кладовищі в Басівкуті.

Сергій Снісаренко, газета “Сім днів”

 

 

 

14 жовтня 2015 року в центрі Рівного поруч зі Свято-Воскресенським собором та оберегом міста – колоною Богородиці – відкрили стелу пам’яті дев’ятнадцятьом Героям Рівного. Дошку пам`яті Героям АТО та Майдану облаштували на перехресті вулиць Соборної та 16 Липня. На дошці – світлини шістнадцятьох загиблих рівненських бійців АТО та трьох Героїв Небесної сотні

 

Список публікацій

Снісаренко С. Алея Слави росте / С. Снісаренко // Сім днів. – 2015. – 18 черв. – С. 3

День жалоби : [учасника АТО Олексія Богуславського поховали в Рівному на Алеї Слави] // Вісті Рівненщини. – 2015. – 19 черв. – С. 2

Рівне попрощалося зі старшим офіцером ОК «Захід» [майором Олексієм Богуславським ] // Волинь. – 2015. – 19 черв. – С. 2

Місто [Рівне] тепер має 16 нових Почесних громадян // Сім днів. – 2015. – 24 верес. – С. 2

Герої не вмирають // Волинь : обласний народний часопис. – Рівне, 2017. – №25 /23 черв./. –  С. 6

Анотація: Про шістьох рівненських героїв “Небесної сотні” та воїнів АТО, які поховані на “Алеї слави” у Рівному на кладовищі “Нове”

Завтра у Рівному день жалоби // чаРівне

Жалоба у Рівному: в міському будинку культури прощаються з бійцем (Фото) // чаРівне

Сьогодні у Рівному прощаються із загиблим військовим  // ОGО.ua: Рівненський інформаційний портал

Без коментарів. Рівне. Прощання з майором Олексієм Богуславським  [Відео] // Теканал Ритм

У госпіталі помер військовий АТО з Рівного – у місті оголошено День жалоби // Рівне 1 : телеканал

Лосік Д. Рівне прощається з офіцером Олексієм Богуславським // ERVEUA

У Рівному прощалися з майором [Відео] // Рівне вечірнє : газета

У Рівному сьогодні День жалоби – прощатимуться із загиблим бійцем АТО // Вісті Рівненщини

Офіцера, учасника АТО з Рівного, поховали на Алеї Героїв // Міністерство оборони України : офіційний сайт

Богуславський Олексій Ігорович  // Книга пам`яті загиблих

Богуславський Олексій Ігорович // Вікіпедія : вільна енциклопедія