Кондратюк Руслан  народився 2 жовтня 1981 року в с. Війниця, Млинівського району. 2 листопада 2018 року заключив контракт із Збройними Силами України, військову службу проходив у в/ч А 0998 (мотопіхотний батальйон, 24-ї окремої механізованої бригади).

У п’ятницю, 15 лютого, 2019 року  в зоні проведення операції Об’єднаних сил під час виконання бойового завдання в Донецькій області Руслан Кондратюк з 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила загинув.

 

Публікації про Кондратюка Р. В.
Як на Рівненщині прощалися з військовим Русланом Кондратюком (ФОТО
+ВІДЕО)

«Вони в мене відпрацювали групу ДРГ, яка проривалася в наш бік. І поверталися безпечним шляхом. В цей час їх підловили в ПТУР нового 4-го покоління, бездротового лазерного наведення. Думаю, був витік інформації і їх вели, тому що саме спрацювали по їхній автівці».

Таке розповів UA: Рівне про загибель Руслана Кондратюка його командир. Вчора із бійцем попрощались у його рідній Війниці

Військовослужбовець контрактної служби Руслан Кондратюк загинув 15 лютого, коли бійці поверталися після виконання бойового завдання по недопущенню проходу диверсійно-розвідувальної групи в районі населеного пункту Мар’їнка. Ворог відкрив вогонь з протитанкового ракетного комплексу по машині з військовослужбовцями. Внаслідок ураження автомобіля Руслан, який знаходився за кермом, отримав несумісні з життям поранення.

– Він був побратимом, на якого можна було покластися завжди і всюди. За декілька місяців служби він не раз бував під обстрілами. Завдяки своїй наполегливості й відповідальності воїн вберіг чимало життів українських захисників. Його подвиг ми не забудемо, – розповів командир мотопіхотного батальйону майор Максим Гребеннік.

Двох поранених до лікарні доставив парамедик Ігор Писарчук із команди Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

Писарчук розповів, що російський ПТУР влучив у  ГАЗ-66 24-ї бригади, коли той заїжджав на позицію.

“Снаряд влучив прямо в кабіну, його осколками поранило хлопців, – описує подію Ігор. – Машина зайнялась. Хлопців з машини витягнули. Від займання в машині почали вибухати набої”.

Згідно з цим повідомленням, виклик до медика-добровольця надійшов о 10:46.

“На позицію я приїхав перший, військові медики – за мною. Ця позиція – відкритий простір. Машина палає, набої вибухають. Хлопці лежать в п’яти метрах від машини. Ми швидко завантажили важкопораненого до військової санітарної машини “Саксон”, і вони помчали звідти, аби їх не було видно, аби не було чергового приходу ракети. А наш “Крайслер” ПДМШ – все-таки цивільна автівка, і було сподівання, що цивільну вони не чіпатимуть. Утім, інших двох ми теж швидко завантажили, і я рвонув з ними на Курахове”, – розповів Ігор.

 

 

Список публікацій

Як на Рівненщині прощалися з військовим Русланом Кондратюком (ФОТО+ВІДЕО) // Rivne Media

На Донеччині загинув рівнянин Руслан Кондратюк із 24 омбр – машину підбили ПТУРом // Новинарня

Війна: як на Рівненщині прощалися з загиблим батьком двох дітей (ФОТОРЕПОРТАЖ) / /Zaxid Media