Народився Фарес Недаль 5 квітня 1993 року в м. Рівне. З 1996 року проживав та навчався в Йорданії,  м. Ірбід. Закінчивши сьомий клас, переїхав із сім’єю в Об’єднані  Арабські Емірати, де продовжував навчання до 2009 року. Коли йому виповнилося  шістнадцять років переїхав   на постійне місце проживання в  Рівне.  З 2010 по 2012 рік навчався в старших класах ЗОШ №1   ім. В. Короленка. Отримавши загальну середню освіту успішно  склав вступні  іспити до Національного  університету водного господарства та природокористування.   Провчившись один рік, він кардинально змінює свої плани на майбутнє та підписує контракт зі Збройними Силами України.  Аль Шамі  з 2014  року мужньо захищав наші  східні кордони.  Саме на фронті в нього визріває  рішення стати офіцером. Щоб здобути військовий фах, Фарес обирає навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Згодом він одружується на коханій  Наді, в 2017 році у них народжується донька, Мір’ям.

Під час навчання  він проявив  себе наполегливим та цілеспрямованим курсантом, якого після закінчення академії скерували  для подальшого проходження  служби, командиром взводу у батальйон позначення дій противника (OPFOR) Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Лейтенант  Фарес разом із своїми  підлеглими неодноразово брав  участь у багатьох міжнародних навчаннях та тренуваннях, які відбувалися на базі Центру.

Літом 2020 року його взвод разом із технікою та озброєнням виконував навчальні завдання у складі американського батальйону під час багатонаціонального навчання «Combined Resolve XIV» на полігонах «Хохенфельс» та «Графенвер» навчального центру Командування підготовки 7-ї Армії США, яка дислокується на території Федеративної Республіки Німеччини. Їхні умілі дії під час навчання  були високо оцінені керівництвом.

З 2021 року Аль Шамі  Фарес Недаль- командир механізованої роти позначення дій противника батальйону МЦМБ.

Після  повномаштабного вторгнення російського агресора  тримав оборону в передмісті столиці, згодом був передислокований  на схід.

12 травня у районі Рубіжного, що на Харківщині, потрапив під обстріл та загнув внаслідок поранення на полі бою.

У  Фареса Недаля залишились батьки, сестри та дружина з донечкою.

Похований в селі Олександрія, на малій батьківщині дружини.

Старший лейтенант Аль Шамі Фарес Недадь за зразкове виконання військових обов’язків в умовах воєнного стану та виявлений при цьому високий професіоналізм, нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Публікації  про Недаля Ф.

Аль Шамі Фарес Недаль – бойового офіцера з Рівненщини поховають в Олександрії (ФОТО/ВІДЕО)

Свято-Преображенська церква с. Олександрія:в

ній відспівали   н.п. Аль Шамі Фареса Недаля

Прощання відбулося  у вівторок 17.05.2022. Похоронна процесія об 11:30 рухалася  від рідного дому воїна за адресою: Винниченка 1, в селі Олександрія, рівненська область, до Свято-Преображенського храму о 12:00

По завершенні чину поховання відбулася  піша хода до кладовища села Олександрія

Фото із сімейного архіву

Список публікацій

У Рівненському районі попрощалися із командиром роти, який загинув на Харківщині // Рівненські новини

Аль Шамі Фарес Недаль – бойового офіцера з Рівненщини поховають в Олександрії (ФОТО/ВІДЕО) //Радіо Трек: новини.

За Україну загинув 29-річний Аль Шамі Фарес Недаль // Varta 1

Фарес Недаль (5.04.1993-12.05.2022)