Юрій Данилюк народився у Рівному. Саме із нашим містом пов’язане усе свідоме життя Героя. Навчався у ЗОШ, число 13 Рівного, в юнацтві захоплювався футболом. Був здібним до роботи по дереву, тож і фах обрав відповідний — пов’язав трудову діяльність із столярною справою. Певний період працював за кордоном.

Любий син, тато, брат, дядько та друг. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Юрій не вагався. Він знав: щоб війна не прийшла на поріг його рідного дому, потрібно боронити нашу державу. Тож вступив до лав Збройних сил України.

Юрій щиро вірив, якщо зараз ми усі об‘єднаємося, то точно звільнимо нашу країну від ворога. І лише так забезпечимо дітям світле майбутнє.

Чесний, світлий, добрий, мужній та люблячий — саме таким будуть пам‘ятати Юрія Данилюка сім‘я, рідні, друзі та побратими.

На жаль, 26 травня 2023 року 49-річний сапер, солдат Юрій Данилюк помер у лікарні міста Одеса внаслідок ран від мінно-вибухової травми. У Юрія залишився батько, рідний брат та двоє дітей – син і донька.

Прощалися з Героєм 3 червня, об 11.00 на майдані Незалежності. Поховали його на кладовищі “Нове”.

Публікації про Данилюка Ю .
Рівне провело в останню земну дорогу Героя Юрія Данилюка

З першого дня війни Юрій не міг лишатися осторонь подій в країні. Він, залишивши родину, прийняв рішення стати на захист Батьківщини і вступив до ЗСУ. Рідне місто провело Героя квітами, сльозами та словами пошани і вдячності за мужність та патріотизм. А близькі будуть завжди нести світлу пам‘ять про героя!

За матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій

У Рівному попрощалися з сапером Юрієм Данилюком // Суспільне новини

Поклав життя за Україну: У Рівному прощалися з Героєм Юрієм Данилюком (ВІДЕО) // Рівне1

Рівне у жалобі: в останню дорогу провели сапера, батька двох дітей (Фото) // Волинь

На фронті загинув 49-річний рівнянин Юрій Данилюк // Рівненські новини

Данилюк Юрій ??(??-26.05.2023 )