Демиденко Володимир Михайлович народився 28 лютого 1979 року у місті Дубно, навчався в Дубенській ЗОШ №7. З вересня 1996 року був курсантом Львівського інституту внутрішніх справ. Впродовж 2002-2005 років навчався в Національній академії внутрішніх справ.
З 1999 року працював у Дубенському міськрайонному відділі УМВС України в Рівненській області. Розпочавши роботу у правоохоронних органах дільничним інспектором міліції, швидко став слідчим слідчого відділення, пізніше – старшим оперуповноваженим групи/ сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків, а згодом обійняв посаду виконуючого обов’язки заступника начальника Дубенського MB (обслуговування м. Дубно та Дубенського району) – начальником міліції громадської безпеки УМВС України в Рівненській області.
Відновлення миру на українській землі, територіальної цілісності, справедливості стали для нього життєвими пріоритетами. Наш Герой все життя вів боротьбу з корупцією, злочинністю та несправедливістю. Тому без зволікань та жалю до себе став до лав ЗСУ, аби захищати рідну землю від загарбників.
Військовослужбовець був оператором-радіотелефоністом відділення збору та обробки даних взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї БпАК дивізіону артилерійської розвідки.
Нагороджений відзнакою Президента України «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ».
Життя воїна обірвалося 06 жовтня 2023 року у районі населеного пункту Свічкареве Кобеляцького району Полтавської області.
Похований у м. Дубно (кладовище по вулиці Кременецькій). У полеглого Захисника України залишились мама, сестра та діти.
14 грудня ріщенням сесії Дубенської міської ради Демиденку Володимиру Михайловичу присвоєно міську відзнаку-звання «Почесний громадянин міста Дубно» (посмертно)
.
Публікації про Демиденко В.
Дубенчани віддали останню шану Герою Володимиру Демиденко
“Вшануймо гідно пам’ять Захисника України, усією громадою провівши його в останню дорогу…На знак скорботи 12 жовтня на території Дубенської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і слава Герою!” , – повідомили на фейсбук-сторінці Дубно – влада – онлайн
Прихиливши коліна та схиливши голови в глибокій скорботі, з пошаною та усіма військовими почестями Дубенська громада зустріла свого Героя.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, небайдужа громадськість. Священники Православної церкви України відслужили поминальну молитву.
Опісля панахиди траурна процесія вирушила до Свято-Вознесенському храму м.Дубно (Підборці), де було звершено чин похорону. Поховали Захисника України на кладовищі по вулиці Кременецькій.
Список публікацій
У Дубні попрощаються з захисником Володимиром Демиденком // Район. Дубно
Дубенчани віддали останню шану герою Володимиру Демиденку // Дубно – влада – онлайн



