Олег Андрущак народився у Казахстані. Коли йому було два роки, разом із батьками переїхав жити в Україну у селище Мізоч. Саме тут закінчив школу, звідси пішов на строкову службу в армії. Служив у прикордонних військах. А за тим повернувся у рідний Мізоч до батьків та трьох старших сестер — Тетяни, Галини та Лариси.

Згодом Олег переїхав до Рівного. У нашому місці познайомився зі своєю дружиною Іриною, тут же народилося двоє їх спільних синів — Антон та Павло. Тут же займався своєю улюбленою справою, якій присвятив усе життя — будівництвом.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Герой не міг залишатися осторонь. Він двічі приходив у військкомат, аби добровольцем іти у військо, проте щоразу чув прохання почекати.

“Я готовий вас захищати, вже трохи пожив, то чого ж чекати, поки гинуть молоді хлопці?” – говорив Герой. І слова були сповнені не лише патріотизмом, а й батьківською турботою, бо ж уже понад рік в лавах Збройних сил України нашу землю боронить його старший син Антон.

Наш Герой таки дочекався свого виклику — у січні 2023 року і він вирушив захищати Батьківщину.

Кожна телефонна розмова з рідними була сповнена турботою та заспокоювала: “Все добре. Бережіть себе. Я вас люблю”

На жаль, більше від нього ці слова вже не пролунають.

8 червня 2023 року командир бойової машини, старший сержант 55-річний Олег Андрущак загинув під час артилерійського обстрілу позицій в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області…

Публікації про Андрущака О.
У Рівному провели в останню дорогу двох відважних воїнів

– Сьогодні наша громада знову схилила голову в жалобі за відразу двома полеглими героями – Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком. Не можна словами передати всього того болю, який переживають рідні полеглих…Жодні слова не зможуть підтримати та розрадити, бо втрата – це рана, яка так боляче кровоточить, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.

Щирий, добрий, веселий Олег легко знаходив спільну мову і з дорослими і з дітьми. Де б він не з’являвся, скрізь панувала радісна атмосфера, свято для всіх. Людина-світло — саме таким залишиться в пам’яті кожного, хто його знав Герой Олег Андрущак..

Список публікацій

Відразу з двома Героями прощалися у Рівному (ВІДЕО) // Рівне1

У Рівному віддали останню шану воїнам Олегу Андрущаку та Андрію Ципруку // Горинь

У Рівному попрощались з Олегом Андрущаком та Андрієм Ципруком // Суспільні новини

.
Андрущак Олег Анатолієвич (25.07.1967-08.06.2023)