Народився Петро в селі Кухітська Воля 05 травня 1975 року. З 1982 року по 1992 рік навчався в Кухітсько-Вільській загальноосвітній школі ( зараз Кухотсько-Вільський ліцей). Зі слів однокласників Петро був спокійним та трохи сором’язливим хлопцем. Ніколи не відмовляв в допомозі, завжди брав участь у шкільних заходах та житті класу. Друзі згадують його як веселого, життєрадісного товариша, який завжди вмів підтримати, ніколи не залишав у біді та був справжнім другом. Після закінчення школи вступив до Любешівського Вищого професійно технічного училища на спеціальність «Водій». Життєва стежка Петра досить важка. Діти рано втратили батьків. Спочатку померла мати, згодом і батько. Згодом Петра зустрів Раїсу , яка стала його дружиною, вірним другом та порадником, ділила з ним всі радощі та негаразди. В їхній сім’ї народилося двоє донечок.

Молодший сержант Петро Миколайчик водій транспортного відділення інженерно-дорожнього взводу дорожньої роти військової частини А 7024 був призваний під час мобілізації 13 березня 2022 року відділом Вараського РТЦК та СП.

Загинув 13 вересня 2022 року під час бойових дій в районі населеного пункту Лозова Харківської області в результаті нанесення ракетного удару противником по розташуванню військової роти. Петро прожив 47 років. Такий короткий життєвий шлях. Але скільки любові, підтримки, тепла рідним він залишив за собою. Скільки вірності та відданості Батьківщині, та який неоціненний подвиг він здійснив перед святою українською землею!

Публікації про Миколайчика П.

Непоправне горе знову у нашій громаді… Від авіаудару 13 вересня в Харківській області загинув наш Герой, захисник України, Миколайчик Петро Федорович 1975 року народження.

Щиро співчуваємо сім’ї Петра – дружині та дочкам, а також всім рідним, близьким. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Кортедж із загиблим уже виїхав з Рівного, орієнтовно за 2 години прошу всіх вийти та зустріти живим коридором нашого Героя.

Прощання відбудеться у рідному домі села Кухітська Воля

У Кухітській Волі в останню путь провели загиблого захисника

16 вересня на Зарічненщині в останню путь провели захисника із села Кухітська Воля, що поклав своє життя у боротьбі за Україну, Петра Миколайчика, 1975 року народження.

Захисника, що загинув від авіаудару 13 вересня на Харківщині, земляки зустріли живим коридором та квітами.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

У Кухітській Волі встановили меморіальну дошку загиблому захисникові

У Кухітській Волі 6 грудня на фасаді колишньої сільради встановили меморіальну дошку загиблому земляку Петру Миколайчику.

Про це пише газета «Полісся». На мітинг-реквієм прийшли родичі Героя, односельці, представники духовенства та органів місцевого самоврядування. Пам’ять захисника вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Список публікацій

Від ракетного удару на Харківщині загинув 47-річний захисник із Зарічненщини // Rivne Media

Від ракетного удару на Харківщині загинув солдат із Рівненської області // Новини Рівненщини

На Рівненщині попрощалися з військовим, який загинув від ракетного удару // Рівненські новини

Миколайчик Петро Федорович (05.05.1975-13.09.2022)