. Бабич Володимир  Олександрович    народився 14 травня 1977 в Острозі. Там проїйшли його дитинство і юність.   Закінчив Острозьку ЗОШ №1. Після школи працював у лісництві. Захоплювався технікою. Був учасником мотоперегонів в с. Оженин  Острозької громади.  До війни працював будівельником.

24 серпня 2022р. пішов добровольцем до лав ЗСУ. З 5 вересня навчався  у Великобританії,  Львівщині. Був розподілений в 93 бригаду «Холодний Яр». Воював вірою та правдою.

  Володимир був турботливим, люблячим та хорошим батьком донці. 10 березня, внаслідок артилерійського обстрілу 45-річний Герой загинув на околиця Бахмута.

  Залишилася матір та донька.

Публікації про Бабича В
В Острозі прощалися загиблим Героєм Володимиром Бабічем

Не висихають сльози матерів, дружин, дітей. Війна один за одним забирає їхніх синів, чоловіків, татусів. Звістки чорними воронами летять у громаду. І темніє день, розривається серце від болю.

Занадто високу ціну платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні. Кожен визволений метр землі – просочений кров’ю найкращих Українців!

10 березня, внаслідок артилерійського обстрілу проклята війна забрала життя ще одного жителя нашої громади – справжнього Героя, відважного воїна Володимира Бабича з Острога. Життя 45-річного Героя обірвалося в околицях міста Бахмут Донецької області.

Церемонія  поховання  відбулася 19 березня,  й розпочалася в будинку загиблого захисника. Від дому загиблого, процесія вирушила до  Свято  – Миколаївської Церкви,  де відбулася  заупокійна служба Божа, яку  очолив благочинний церков Острожчини Православної церкви України, протоієрей Юрій Лукашик.  Після завершення молитви, скорботна процесія вирушила на Майдан Свободи. Труну з тілом несли військові. 

Віддати останню шану воїну, який поліг за наш мир і спокій, прийшли  сотні мешканців громади, близькі, друзі та побратими загиблого Героя, представники місцевої влади.  Острожани підходили до труни, клали квіти,  прощалися, схиляючись на коліна. 

Квіти від влади  поклав заступник  міського голови Олександр Харчук та керуюча справами виконкому Ліна Гуріна.

Олександр Харчук звертаючись до всіх присутніх, сказав: «Володимир  виконав свій військовий обов’язок до кінця. Він пішов на смерть, щоб ми з вами не бачили війни. Неможливо знайти слова, які зможуть зменшити величезне горе, яке спіткало сьогодні родину нашого Героя. Він загинув  заради нашого спокою, заради України і миру, він  віддав найцінніше – своє життя».

Вшановуючи світлу пам’ять земляка, острожани  утворили “живий коридор”. Зустрічали  та проводжали  Героя на колінах під звуки пісні «Плине кача», схиливши голову перед світлою пам’яттю загиблого воїна. Ніхто не ховав сліз. 

Після цього  поховальна процесія вирушила до Нового кладовища .

Там завершилося прощання із Володимиром.  Традиційно військові зняли із домовини державний прапор. Після виконання державного гімну синьо-жовтий стяг передали родині загиблого Героя. Були дані залпи з автоматів. Поховали Героя на Алеї Слави.

У загиблого залишилась мама,  дружина та донька. 

Вічна пам’ять Герою! 

Пам’ятаймо про тисячі воїнів, які щодня стоять на захисті держави і ціною власного життя зупиняють ворога!

За матеріалами сайту Острозької міської ради

Список публікацій

Герой Володимир Бабич повертається до дому…// Острозька міська рада 

Під Бахмутом загинув 45-річний воїн з Острога // Радіо Трек: новини

В Острозі поховали захисника України Володимира Бабича // Район Остріг

Бабич Володимир Олександрович (14.05.1977-10.03.2023)