Максим Боголуцький  народився у Здолбунові, зростав разом зі старшим братом. Дев’ятирічку закінчив у Здолбунівській ЗОШ №6, згодом здобув професію механіка у Рівненському автотранспортному фаховому коледжі. Потому навчався в НУВГП на спеціальності «Інженер-механік».

Одружився з коханою, в сім’ї народилося двоє дівчаток. Працював, проводив час з доньками, писав вірші для дружини. Перед вторгненням працював водієм-далекобійником, їздив за кордон.

Після 24 лютого 2022 року Максим до літа волонтерив – возив продукти з-за кордону. Але згодом, у липні 2022-го, пішов воювати.

Майже одразу потрапив на навчання у Велику Британію, згодом – у Словаччину. Коли повернувся, служив на Півночі, а навесні 2023-го вирушив на Дніпропетровщину, а згодом – на Запоріжжя.

Побратими кажуть, що Максим був справедливим. Вмів по-чесному всіх розсудити та владнати суперечки. Довго не міг отримати відпустку, тож омріяний старшою донькою подарунок – собаку – передав своїм братом.

23 вересня, попередив дружину, що йде на завдання, тому зв’язку не буде. А 26 вересня 2023 року Максим Боголуцький загинув поблизу н. п. Вербове на Запоріжжі. Його тіло забрав побратим. Максимові було 32 роки…

Поховали Героя м. Здолбунові на кладовищі по вул. Коперника

Публікації про Боголуцького
Громада Здолбунова провела в останній шлях свого героя — Максима Боголуцького

Світла пам’ять і доземний уклін героєві! Щирі співчуття усім близьким, які віддали найдорожче задля нашого спокою.

Список пкублікацій

На фронті загинув військовий Максим Боголуцький // Суспільне : новини

Здолбунів попрощався із воїном Максимом Боголуцьким // Час Рівне

Громада Здолбунова провела в останній шлях свого героя — Максима Боголуцького // 7 Днів:

Боголуцький Максим Вікторович (15.01.1991 – 26.09.2023)