Олексій Окренець народився у Рівному. Згодом у сім’ї з’явився молодший син, родина переїхала до Здолбунова. Олексій навчався у міській ЗОШ №3. Був добрим та веселим, захоплювався футболом.

Після одинадцятирічки вступив до Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, здобув професію інженера. Завершивши навчання, працював на «Волинь-Цемент» філії «Дікергофф Цемент Україна». Одружився з коханою Яною, у сім’ї народився маленький Володя.

Повістку Олексій отримав у червні 2023-го.  «Треба – то треба», – сказав близьким. І пішов воювати.

Після навчання на Хмельниччині у складі Волинської окремої бригади ТрО Олексій, як солдат-стрілець, виїхав під Бахмут. Там разом з побратимами утримував наші позиції до кінця жовтня.

31 жовтня Олексій отримав важке мінно-осколкове поранення. Лікарі боролися  за його життя до останнього. Та 6 грудня 2023 року його серце перестало битися…

Олексій мужньо виконав свій військовий обов’язок. У нього залишилися маленький син, дружина, батьки. Йому було 35 років.

Публікації про Охренця О.

Проминув ще один тиждень. І знову він приніс важку втрату: у п’ятницю громада попрощалася з бійцем Олексієм Окренцем. Вічна пам’ять і вічна слава герою! – йдеться на сайті Здолбунівської міської ради

Володимир Остапчук Вічна пам’ять куме, нехай земля буде тобі пухом! Слава Герою!!

Ольга Ященко Біль , сум, непоправне горе! Низький уклін тобі Герою України! Вічна і світла пам’ять. Царство Небесне, земля пухом, вічний покій . Найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам!

Валентина Поплавская Які гарні очі ! Йому жити і жити. Кохати, творити….обірвалось життя, захищаючи нас. Легеньких тобі хмаринок, Герою! Тримай Небо!

 За матеріалами  Здолбунівської міської  ради

Список публікацій

Лікарі боролися за його життя до останнього: у Здолбунові попрощались з 35-річним Героєм // Rivne Media

До Здолбунівської громади знову надійшла гірка звістка про непоправну втрату // 7 Днів

Герої зі Здолбунівської громади, що загинули з початку повномасштабної війни 24.02.2022 // Здолбунівська міська рада : сайт

Охренець Олексій Миколайович (22.04.1988 – 06.12.2023)