Бондар Олег Сергійович   народився в 1974 році у Володимирці. З початком агресії росіян пішов служити у роту охорони Першого відділу Вараського РТЦК та СП. Переведений у 14 ОМБр 9 травня 2022 року. Служив в 14-й окремій механізованій бригаді кулеметником стрілецького батальйону.

Старший сержант Олег Бондар загинув 10 вересня 2022 року, визволяючи від окупації Харківську область – внаслідок ворожого обстрілу під час штурму селища Мале Веселе, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України. Довгий час тіло захисника розшукували, потім і Сиротами залишилось троє діток, вдовою – дружина Лариса.

Публікації про Бондаря О.
Володимирець у жалобі – хоронили двох військових

Зустрічати екскорт з тілом солдата вийшло кількасот володимирчан. Не завадило тому ні негода, ні пізня пора – дев’ята вечора. Відео зустрічі ТУТ

До рідної хати побратима провели військові зі стягами. Похоронили земляка-Героя з військовими почестями на Володимирецькому кладовищі.

Сьогодні зустрічали земляка-Героя Олега Бондара з Володимирецька селищна рада З 10 вересня був безвісти зниклим після штурму села

Сьогодні додому повертається загиблий на війні старший сержант Олег Бондар – житель селища Володимирець.

05 грудня 2022 року в ліцеї відбулося урочисте відкриття Стіни пам’яті випускникам закладу, учасникам російсько-української війни, які героїчно загинули на Сході, захищаючи територіальну цілісність України: Тарасу Годунку, Олександру Картавому, Валентину Лунковському, Дмитру Гончару, Олегу Бондару.

На відкриття були запрошені родини загиблих героїв, працівники та учні ліцею. Священники Михайло Льода та Микола Юрах провели освячення Стіни пам’яті. Директор закладу Анатолій Остапенко подякував батькам за гідне виховання їхніх синів і запевнив усіх у тому, що пам’ять про подвиг захисників, наших учнів, вічно житиме у серцях, а відкрита Стіна пам’яті нагадуватиме молодшому поколінню про цю страшну війну та героїзм воїнів.
Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти та запалили свічі пам’яті.
Герої не вмирають!

Бондар Олег Сергійович (28.01.1974-10.09.2023)