Дмитро Переходько народився п’ятнадцятого жовтня 1982 року у селі Суховоля, навчався у Вараському ліцеї №4. Любив грати у футбол. Чоловік працював на хлібозаводі, згодом у ТОВ «КНМП «ЕПМ».

У період 2015-2016 брав призваний по шостій хвилі мобілізації, служив в  АТО. Відзначався відвагою і мужністю. Був зарахований до першої черги мобілізації і коли ворог напав на Україну  він оперативно прийшов у територіальний центр комплектування. Призваний на військову службу  6 березня 2022 року.

Другого травня стрілець-снайпер 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша потрапив під ворожий мінометний обстріл у селі Пречистівка Донецької області.  Дмитро пішов із життя в 39 років.

У нього залишились старенькі батьки. Поховали  Захисника на кладовищі у селі Стара Рафалівка.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, Указом Президента України №418/2022 від 17.06.2022 року Переходько Дмитро Григорович нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Переходько Дмитро почесний громадянин Вараської міської територіальної громади (посмертно)

 

Публікації про Переходько Д.

У Вараші попрощалися із Дмитром Переходьком.

Військового із Вараша посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня

“За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, – йдеться в Указі Президента України №418/2022 від 17.06.2022 р.

Загиблого військовослужбовця із Вараша Дмитра Григоровича Переходька нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Про це повідомляє Вараська міська рада.

Нагороду матері Героя Вірі Миколаївні Переходько вручили дванадцятого січня міський голова міста Вараш Олександр Мензул разом із першим заступником голови Вараської районної військової адміністрації Юрієм Козярцем та начальником Вараського РТЦ та СП підполковником Андрієм Скляровим.

 

Список публікацій

У Вараші попрощалися із військовиком, який потрапив під мінометний обстріл на Донеччині // Рівне вечірнє

Герої не вмирають: у Вараші попрощалися із Дмитром Переходьком //Вараська міська рада

Потрапив під ворожий мінометний обстріл: на Рівненщині попрощалися із Героєм (ФОТО) // Rivne jnline

Переходько Дмитро Григорович (15.10.1982-02.05.2022)