Юрій Борисюк народився 27 грудня 1990 року в селі Серединці Шепетівського району Хмельницької області. Вищу освіту здобув у Національному університеті водного господарства та природокористування. За фахом він був інженером.

Останнє місце роботи захисника — підприємство “Логотранс”, де працював експедитором. 24 червня Юрій отримав повістку, а вже 26 червня розпочав службу. Про перебування у зоні бойових дій Юрій близьким практично нічого не розповідав. Адже йому там було важко, він почував себе втомленим, але найбільше його лякало те, що він може не побачити більше своїх дружину та сина. –

Юрій пройшов навчання в Англії, був хорошим стрільцем. Після проходження навчання повинен був бути тиждень навчання у Кривому Розі, але там військові пробули чотири дні і відправилися в Донецьку область.

Юрій Юорисюк був командиром 3 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону однієї з військових частин, солдат.

Мужній захисник Юрій Борисюк загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області 13 вересня 2023 року. Йому навічно залишиться 32…

Прощання з героєм відбулося 20 вересня, о 9 годині на Майдані Незалежності. Поховали Юрія Борисюка на Хмельниччині.

Публікації про Борисюк Ю.

Розповідає дружина Юлія.:

«В одній з розмов Юрій говорив про все пекло, яке він там бачив і його бажанням було — не загинути на 5-річчя сина, 2 вересня. Він знав та розумів, як мені важко одній з дитиною. Але постійно повторював, що тепер, доки його немає поруч, я маю бути сильною, маю боротися за нас двох».

Провести Захисника до місця останнього спочинку прийшли військовослужбовці, представники місцевої влади, жителі громади, друзі, однокласники і всі, хто знав Юрія. Односельці зустріли воїна та провели в останню дорогу «живим коридором» Шани. Зранку прощання з Героєм відбулося на Майдані Незалежності в м.Рівне.

Рівненська міська рада

20 вересня 2023 року у Судилківській громаді зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, Героя України, молодого командира аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону однієї з військових частин Борисюка Юрія Івановича.

Загинув , Захищаючи  Украхїну

“Душа не йме віри, мозок відмовляється сприймати страшну звістку, кров закипає в судинах…Шановна громадо, маємо знову трагічну новину з фронту: стало відомо, що у російсько-українській війні загинув наш земляк, житель села Серединці Борисюк Юрій Іванович, 1990 року народження” – йдеться  на сайті  Судилківської  сільської ради

 

Список публікацій

Боявся загинути на день народження сина: у Рівному попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Борисюком (ВІДЕО) // Рівне1

З молодим командиром Юрієм Борисюком прощалися у Рівному, поховали на Шепетівщині // Shepetivka.com.ua

Повернувся додому на щиті: у Рівному попрощаються із Героєм // Радіо Трек: новини.

Борисюк Юрій Іванович (27.12.1990-13.09.2023)