Роман Корнійчук народився у Рівному. П’ята дитина з семи у родині, він завжди любив учитися. Закінчив 17 школу, потім опанував фах муляра-штукатура в училищі, кілька років пропрацював майстром. А за тим вступив на заочне відділення у Луцький національний технічний університет, аби навчатися улюбленій справі.

Разом із дружиною Тетяною Роман виховував п’ятирічну донечку Октавію. Війна для Романа почалася волонтерством, а коли у березні 2022 року отримав повістку, навіть не роздумував.

Найбільшою пристрастю Романа було пізнання, винахідництво і людська душа. Його жага до життя, повага до людської гідності, неймовірна відповідальність ґрунтувалися на глибокій довірі Богові та цінуванні чеснот. Мав талант розуміння і пояснення, саме тому Роману вдавалося бути чудовим учителем для підлітків і молоді в церкві. Він став співорганізатором Християнської підліткової академії євангельських християн-баптистів. Допомагав опановувати нове і побратимам в армії.

Спостерігаючи за тим, як Рома вправно роз’яснював матеріал новобранцям, командир поцікавився в Ігоря, чи брат, бува, не працював учителем у мирному житті., ні, він був проповідником

Життєвий принцип «усе робіть, як для Господа» однаково втілювався і в проповіді, і у військові справі. Роман виявився одним із кращих стрільців серед тих, із ким навчався.

Але було й Ромі не просто жити за цим принципом. Він робив максимально і сподівався, що інші робитимуть так само. Був людиною, яка мала гідність і шанувала гідність інших. Армія показала йому, що не всі такі, але й виявила справжніх побратимів.

35-літній молодший лейтенант Роман Корнійчук загинув 22 вересня 2023 р. у районі міста Красногорівка на Донеччині. Його підрозділ тримав позиції, чекаючи підкріплення та відстрілюючись. Поруч одного з підлеглих контузило, і Роман намагався відтягнути його у бліндаж, аби порятувати. Але туди влучив ворожий снаряд і засипав присутніх.

Поховали Романа Корнійчука на кладовищі “Нове”.

Публікації про Корнійчука Р.

Розповідає сестра Героя Ліна:

“Рома навчався на електрика, надзвичайно любив усе, що з цим пов’язано, це була і професія і хобі одночасно. Він залюбки робив щось руками, розбирався у схемах, прораховував. Мав технічний і навіть стратегічний склад розуму, гарно планував. Хоча за спеціальністю Рома ніколи не працював — займався виготовленням меблів. І тут проявляв свій талант на повну, завжди уважно та ретельно ставився до дрібниць.

Пройшов медичну комісію, був готовий іти на захист, але йому сказали чекати дзвінка. Він пролунав майже через рік. 23 лютого 2023 року Романа мобілізували до лав ЗСУ. Разом із ним пішов служити і його молодший брат і нерозлучний друг Ігор. Обоє очолили взводи в одній роті”

Брат Ігор :

«Рома тут розкрився у всій своїй красі. Ротний шокований, як Рома мислить, швидко хапає, аналізує, видає варіанти, ходи. Ну, я також трохи шокований. Тут ніхто за Ромою не встигає. Стратег і шахматист ще той. Інколи француз говорить, перекладач перекладає, а потім Рома нам роз’яснює, що від нас хоче француз. А буває, що француз не встигає договорити, перекладач перекласти, а Рома вже відповідь має».

Рівненська міська рада

«Усе робіть, як для Господа», – саме таким був головний життєвий принцип нашого полеглого Героя Романа Корнійчука.

Вірний Богу та військовій присязі, він до останнього боронив свою країну та рятував побратимів, яких вважав своїми братами по духу.

Про Романа можуть сказати безліч добрих слів рідні та близькі, друзі та знайомі, ті, з ким він перетинався в житті хоча б одного разу…Адже щирий, відповідальний, добрий, чесний та жертовний наш Герой завжди міг розрадити, підтримати, навчити…

Скільки всього доброго міг би встигнути зробити для родини, громади, країни наш полеглий Герой, але не судилося. Адже страшна війна забрала його молоде життя…

35-літній молодший лейтенант Роман Корнійчук загинув 22 вересня 2023 р. у районі міста Красногорівка на Донеччині.

Щирі співчуття родині Романа, нехай Бог дасть всім їм сили пережити таку велику втрату.

Павло Гладун — друг Романа Корнійчука. Він розповів, що знав його з десяти років й підтримував зв’язок, коли той пішов до лав ЗСУ:

“У нас є група в Telegram, де він з братом і нас — декілька друзів. Вони описували, хто, де, що роблять. Він завжди просив молитися за їхній підрозділ. Дуже переживав за них, більше, ніж за себе. У нашій компанії ми завжди казали: «Рома, ти кращий за нас усіх». Тому що коли нас тягнуло на якісь пригоди, він був тією людиною, хто казав: «Хлопці, може не треба?”.

Знайома Романа Олександра Косяк.

Як своя, рідна дитина. Я його знаю з шести років, як він виріс, як він дійшов до такої стадії, як він став служитель великий, як він любив молодь, як він любив людей, як він любив Бога. Це треба від нього взяти великий приклад, це була світла душа. Таких людей, як він, на землі дуже мало”.

Своє життя за Україну поклав рідний брат керуючої справами Рівненського міськвиконкому Марії Корнійчук Роман Корнійчук. У нього залишилася велика родина, без батька тепер донька та без чоловіка – дружина Тетяна.

Marijka Korniychuk

Моє серце розбите…💔💔💔

Ромчику, братику, ти вмів любити, підтримувати і допомагати!!

Наші відносини це був скарб!

Ти був кращий від цього світу… ти був інший!!!♥️

Наші останні повідомлення…

Список публікацій

Загинув рятуючи побратима: історія 35-річного Героя Романа Корнійчука (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися з молодшим лейтенантом Романом Корнійчуком // Суспільне новини

В останні хвилини життя він рятував підлеглого: У Рівному попрощаються з молодшим лейтенантом // Радіо Трек: новини.

На війні загинув брат керуючої справами Рівненського міськвиконкому Марії Корнійчук // ЧаРівне

Корнійчук Роман (21.05.1988-22.09.2023)