Руслан Дердюк народився у Рівному, навчався у ЗОШ число 4. Після закінчення школи вступив до 9-го училища, де здобув професію монтажника-контролера радіоелектронної апаратури та приладів. За життя змінив кілька робіт. Працював на тракторному заводі електриком, розумівся у багатьох технічних спеціальностях. В останні роки був оператором машин та установок у чорній металургії на фірмі «Патар»

Із серпня 2022 року Руслан побачив чимало, пройшов справжнє горнило війни, поховав не одного побратима.

9 квітня 2023 року 43-річний рядовий Руслан Дердюк помер у стаціонарі КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» у Житомирі…

Прощання із Героями відбулося , 13 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності У Рівному. За тим чин похорону здійснили у Свято-Покровському кафедральному соборі.

Поховали Героя на кладовищі «Нове»…

Публікації про Дердюка Р.

«Брат не служив у армії за станом здоров’я, бо ж мав проблеми із серцем. Але коли почалася війна, пішов добровольцем в армію. Він був надзвичайно добрим, тож усе, що можна було приховати від нас, не розповідав. Наприклад, не говорив мамі про контузії, яких отримав три за час служби,» – розповіла сестра Героя Наталя.

«Взимку він отримав поранення, багато осколків так і залишилися у нього в руці, через що вона погано функціонувала. Але Русланові на то було байдуже. Він хотів до хлопців, хотів повернутися на поле бою. Хоча останнім часом, він ніби відчував, що з ним щось трапиться, казав, що вже додому не повернеться,» – продовжує сестра.

Надзвичайно добрий, чуйний, співчутливий Руслан був з тих, хто готовий для інших на все. Він залюбки допомагав по господарству бабусі у селі, дбав про маму, підтримував друзів. Його поважали й цінували побратими. Проте хворе серце таки дало про себе знати…

– Мужньо віддавши життя, за наше мирне майбутнє, вони стали на захист територіальної цілісності нашої держави, щоб кожен з нас міг жити без страху на своїй вільній землі.Дякуємо кожному з них за подвиг.

Батьки втратили синів, дружини чоловіків, ми – вірних співвітчизників, надійних друзів та захисників, – пише міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Про це повідомляють у Рівненській міськраді.
Двох найкращих синів нашої громади ми сьогодні повели в останню путь у Рівному.

Дердюк Руслан , Петро Новицький

Мужньо віддавши життя, за наше мирне майбутнє, вони стали на захист територіальної цілісності нашої держави, щоб кожен з нас міг жити без страху на своїй вільній землі. Дякуємо кожному з них за подвиг.

Вічна пам’ять героям

Рівненська міська рада

Список публікацій

У Рівному попрощались із двома захисниками – Петром Новицьким та Русланом Дердюком // Rivne Media

За Україну віддали життя: У Рівному попрощаються з двома Захисниками // Радіо Трек: новини

У Рівному попрощалися із загиблими захисниками України /// Рівне 1

Дердюк Руслан Аркадійович (21.01.1980-09.04.2023)