Дудей  Олег Сергійович народився 07.09.1975 року в м. Рівне. Навчався в ЗОШ №6.

Після закінчення школи вступив до Рівненського Університету Водного Господарства і Природокористування на будівельний факультет,який закінчив у зв’язку з  призовом до лав Української Армії. Служив  у аеромобільних військах у розвідувальній роті в м. Хирів

Львівської області. Після служби в армії продовжив навчання на заочній формі за спеціальністю  «Облік і аудит» в тому ж вузі.  Паралельно із навчанням проходив службу на посаді помічника слідчого у відділі податкової міліції м. Рівне. У зв’язку  із скороченням був звільнений та  влаштувався на посаду оперуповноваженого відділу карного розшуку Рівненського РВ УМВСУ.  З органів внутрішніх справ звільнився за власним бажанням і почав працювати в ТзОВ фірма «Дівітракс» на посаді економіста.

20 травня 2014 року отримав  повістку у військоматі  і не задумуючись вирушив  на Схід.

8 років захищав свою Батьківщину . Спочатку служив розвідником – кулеметником в  батальйоні «Горинь»

З 2015 року в 130 окремому розвідувальному батальйоні оперативного  командування «Захід» пройшов шлях від командира відділення до командира роти глибинної розвідки. З 2019  ніс службу командиром  роти безпілотних авіаційних комплексів.

З першого дня повномасштабного вторгнення російських окупантів Олег стояв на захисті своєї Вітчизни. Він дуже добре знав,для чого, і за що вони воювали. Вдома на нього чекали  мама,кохана дружина,11-річна донечка,і  8- річний син. Завжди говорив,що все буде добре і обов’язково перемога буде за нами.

3 квітня  2022 року  Олег  Дудей  загинув. Це сталося у Вишгородському районі  Київської області, поблизу села Олізарівка під час виконання бойового завдання. Після звільнення Київщини наші захисники розвідували територію. Олег був попереду. Ворожа міна забрала його життя.

Поховають загиблого у Вересневому. Йому було 46 років

 

Публікації про Дудея О.

На Рівненщині попрощалися із героєм Олегом Дудеєм (ВІДЕО)

На Рівненщині поховали героя, який 8 років захищав Батьківщину. Він віддав життя за те, щоб українці зустрічали світанок під мирним небом та проводжали сонце під спів пташок, а не сирен. Олег Дудей був справжнім патріотом. Попрощалися з героєм у селі Вересневе.

Герої не вмирають. Їх просто немає поряд. Вони назавжди залишаються у пам’яті кожного. Їх імена вже викарбувані в історії України, бо вони віддали своє життя за волю Батьківщини. Сьогодні у селі Вересневе, що на Рівненщині у останню путь провели військового, 46 річного Олега Дудея.

Вулиці села люди встелили квітами. Сотні односельчан та десятки побратимів прийшли, аби попрощатись із героєм. Життєрадісний та щирий. Так про свого сина розповідає мама Тетяна. Олег Дудей був справжнім патріотом. Він одним із перших, пішов воювати на Схід України ще у 2014 році. З того часу родина жила неначе на голках.

Олег Дудей впевнено будував плани на майбутнє. Мріяв про швидке повернення додому та мирне небо над головою 13 річної дОньки. Він хотів виховати мужнього сина. Який тепер, у 9 річному віці лишився без батька.

Сусіди досі не можуть повірити у те, що від рук окупантів загинув Олег Дудей. Віра Сільванчук знала хлопця з малечку, він ріс поряд з її дітьми. Жінка розповідає, Олег ще в дитинстві був щирим та відповідальним, таким він і залишався до останніх своїх днів. На Рівненщині попрощалися із героєм Олегом Дудеєм (ВІДЕО)

8 років пліч-опліч Роман Кідун та Олег Дудей захищали рідну землю і оберігали сон українців.

Після звільнення Київщини від окупантів наші захисники виконували бойове завдання. Олег Дудей розвідував територію та був попереду. Життя героя забрала ворожа міна.

За всі вбивства окупанти відповідатимуть. Вони заплатять велику ціну. Герої не вмирають, їх просто немає поряд.

 

 

 

 

Список публікацій

 На Рівненщині попрощалися із героєм Олегом Дудеєм (ВІДЕО) // ITV

У боях за Україну загинув житель Рівненщини //Час Дій

Рівненщина втратила героя // Сфера ТВ

 

 

Дудей Олег Сергійович ( 07.09.1975-03.04.2022)