Народився Роман Всеволодович Дулік 13.березня . 1986 р. в с. Малий Стидин Костопільського (нині Рівненського) району Рівненської області. У 1992р. пішов навчатися до Малостидинської загальноосвітньої школи, в 2003 р. закінчив одинадцять класів. Згодом вступив до Костопільського будівельно – технологічного коледжу (КБТК НУВГП). З дитинства мав здібності до малювання. Любив займатися спортом, зокрема футболом, відвідував баскетбольну секцію. Брав активну участь у шкільному та студентському житті. Проходив строкову службу у лавах ЗСУ . В мирний час працював будівельником. У 2008 р. одружився. Створив міцну сім’ю в якій народилися дві донечки: Христина і Маргарита. Коли почалася повномасштабна війна з росією у лютому 2022р. брав активну участь в оборонних заходах місцевої громади. Допомагав будувати укріплення та блокпости, організовував нічні чергування, залучав небайдужих односельців.
10.05.2022р. був призваний по мобілізації до лав ЗСУ, де гідно ніс свою службу.у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. З травня виконував бойові завдання разом із побратимами на передовій. Брав участь у діях по деокупації м. Херсона. За сумлінне виконання поставлених завдань був нагороджений грамотою. Брав участь у боях на Донеччині.
29 жовтня 2022р. під час штурмових дій , поблизу н.п. Павлівка Волноваського району, загинув отримавши поранення не сумісні з життям.
Без сина, чоловіка та батька залишились : мама, дружина, дві доньки, брат.

Поховали Героя в рідному селі.

Публікації про Дуліка Д..
21 грудня у Рівненському районі в останню земну дорогу провели військовослужбовця Романа Дуліка

«Ім’я Героя Романа Дуліка назавжди вписано в історію незалежної України! Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, друзям загиблого Героя! Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами. Від нас йдуть найкращі! Безмежна шана полеглому за Батьківщину! Вічна, світла пам’ять Герою України!» – написали на сторінці Костопільської міськради.

Спогади дружини Марини : « Роман був коханим чоловіком, для двох донечок – чудовим і люблячим татусем, міцною опорою та справжнім другом. Свої здібності до малювання передав одній з доньок. Вільний час проводив з сім’єю. Був гарним господарем, хорошим , турботливим сином і братом. Дуже любив своє рідне село, милувався його краєвидами. Був завзятим грибником , полюбляв ловити рибу намісцевому ставку. Був вірним товаришем а згодом щирим та відданим побратимом».

Список публікацій

На Донеччині загинув військовий Роман Дулік // Район Рівне 

 Під час штурму окупантів на Донеччині загинув захисник із Костопільщини // Rivne Media 

Росія вбила Героя України з Рівненщини // Rivne online

 

 

Дулік Роман Всеволодович (позивний Монгол) (13.03.1986 – 29.10.2022 )