Ігор Гмитро народився у Рівному 25 квітня 1970 року. Навчався у ЗОШ число 17 , а за тим у “школі міліції”. Більшу частину життя працював інкасатором, а останні роки — слюсарем у ТОВ “Рівнетеплоенерго”.

Відомо, що Ігор проходив строкову службу в армії у Грузії, саме коли там була війна. Тож мав досвід участі у бойових діях. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, очікував призову.

У травні цього року Ігор Гмитро отримав повістку й пішов служити. Про бойові будні Ігор мало розповідав рідним. Більше — про побратимів.

Надзвичайно спокійний, тихий Ігор мужньо стояв на сторожі спокою найрідніших йому людей. Адже вдома на його повернення чекали єдиний син Павло та дружина Жанна. Але на жаль…

53-річний сержант Ігор Гмитро загинув 25 листопада 2023 року внаслідок підриву під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Прощання із Героєм відбулося 30 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали його на Алеї Героїв кладовища “Тинне”

Публікації про Гмитра І.

Розповідає син Героя Павло

“Тато проходив строкову службу в армії у Грузії, саме коли там була війна. Тож мав досвід участі у бойових діях. Коли ж розпочалось повномасштабне вторгнення, очікував призову. Він хотів захистити нас з мамою, йому боліло за нашу країну, тому, як отримав повістку у травні 2023 року, пішов служити. Тато дуже хотів, щоб війна нарешті закінчилася, хотів допомогти встановити мир на своїй землі, але не встиг.

Тато казав, що разом із ним служать хороші хлопці. Розповідав, як разом вони добряче насипали ворогу, не давали можливості рухатись вперед. Загалом сама служба йому подобалось, все було добре, якби не ті смерті, яких йому довелося побачити чимало…”

В морозний день наш Майдан Незалежності знову окропили сльози рідних та близьких нашого полеглого захисника – Ігоря Гмитра.

Не можна знайти слова, щоб підтримати та розрадити тих, хто втратив через війну найріднішу людину…Щирі співчуття родині полеглого Героя!

Світла пам’ять воїну Небесного війська!

Список публікацій 

На фронті загинув сержант з Рівного Ігор Гмитро // Рівненські новини

Йому було 53: Рівне попрощається з Героєм, який повертається додому // Радіо Трек:новини

У Рівному провели в останню дорогу Захисника Ігоря Гмитра // Сім днів :газета

“Захищав Грузію та Україну”: Рівне попрощалося із 53-річним військовим (ВІДЕО) // Рівне1

Гмитро Ігор Андрійович (25.04.1970-25.11.2023)