Командир механізованого відділення молодший сержант житель м. Радивилів, який загинув 06 серпня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кодема Донецької області.

Загинув патріот для якого захист України, був не обов’язком, а справою честі! Військовослужбовцеві було 32 роки.

Поховали командира Максима Гнатюка на кладовищі в Радивилові під прощальні постріли військових.

Публікації про Гнатюка М.

11 серпня, о 10 годині Радивилівська громада прощалася із Максимом Гнатюком, командиром механізованого відділення, молодшим сержантом, який загинув 6 серпня на Донеччині у боях проти російських окупантів.

По дорозі, якою рухалась жалобна процесія, люди схилялись на коліна.

Зі смутком та сльозами на очах радивилівці згадували Максима як щирого патріота України, рішучого воїна, який пішов захищати свою Батьківщину від рашистської навали.

Максим Гнатюк мав велику повагу у своєму місті та серед побратимів, був турботливим сином та братом, люблячим чоловіком, будував плани на щасливе майбутнє.Та їх безжально перекреслила війна, розпочата росією.

Передчасно обірване молоде життя, жаль і скорбота, і гілля калин – похилилося…

Для рідних і близьких, всіх , хто його знав, Максим Гнатюк назавжди залишиться справжнім патріотом, для якого Україна була понад усе. І назавжди в пам’яті нашій залишиться молодим, мужнім, назавжди 32-річним,

Чин похорону за героїчно загиблим Захисником України проходив у міському храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

В День пам’яті захисників країни, загиблих в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Громада вшанувала пам’ять кожного захисника, хто героїчно віддав життя за Україну.

  На  на громадському кладовищі в м.Радивилів з шаною за здійснений захисниками  подвиг  відвідали керівники Радивилівської міської ради – заступник міського голови Олександр Пастух, секретар ради Інна Герасимчук, начальник другого відділу Дубенського РТЦК та СП підполковник Юрій Попсуй, керівництво місцевого відділення поліції – полковник поліції Юрій Семеренко. Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять полеглих за Батьківщину воїнів – жителів нашої громади. У вияві земної пошани відбулось покладання живих квітів до їхніх могил – у кольорах національної символіки України, яка у серці кожного була понад усе.

За матеріалами “Радивилівська громада”

Список публікацій

11 серпня [2022 року] в Радивилівській громаді [у Дубенському районі] попрощалися із загиблим в російсько-українській війні [військовослужбовцем, командиром механізованого відділення молодшим сержантом] Максимом Гнатюком [Текст] // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – № 33/18 серп./. – С. 6

Громада на Рівненщині коридором шани зустріла полеглого командира Максима Гнатюка (ФОТО) // Rivne Media

ЖАЛОБНІ ПРОВОДИ ЗАГИБЛОГО КОМАНДИРА:Радивилівська громада коридором шани і памяті зустріла ще одного полеглого на війні героя – земляка . Гнатюка Максима Ігоровича // Радивилівська міська рада

Радивилівська громада прощалася із Максимом Гнатюком // Вісті Рівненщини

ГНАТЮК Максим Ігорович (11.05.1990 – 6.08.2022 )