Грищенко Вадим Леонідович народився 25 травня 1983 року в м. Житомирі. Закінчив одну з місцевих шкіл. Рано почав працювати, всіляко намагаючись допомогти родині. 2002 року одружився із гощанкою Іриною, тодішньою студенткою агроекологічного університету, після чого переїхав до Гощі, яка стала для чоловіка другою домівкою. У липні 2003 року в подружжя народилася донька Вероніка. Вадим був люблячим батьком, хорошим чоловіком. Сім’я для нього завжди була на першому місці. Також був вправним кулінаром, хорошим господарем, майстерно справляючись із будь-якою роботою. Тривалий час займався підприємницькою діяльністю, працюючи на ринку, часто їздив на роботу в Київ, Польщу. Надзвичайно любив подорожувати, читати книги, рибалити.

У липні 2022 року Вадима призвали на військову службу. Не вагаючись, чоловік вирушив до Житомира, а звідти – на навчання до Англії. Після повернення, 24 серпня, був зарахований до особового складу військової частини А1126, що розташована в смт Гвардійське. Звання – старший стрілець 9 парашутно- десантної роти 3 парашутно- десантного батальйону.

Старший солдат 3-го парашутно-десантного батальйону Вадим Вадим Грищенко загинув 25 жовтня в районі села Новосадове Краматорського району Донецької області.

Вадиму назавжди залишилося 39 років. Дружина й донька так і не дочекались свого захисника з війни. Похоронений герой у Гощі.

Публікації про Грищенка В.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям та побратимам військовослужбовця. Ніякі слова не зменшать біль утрати рідних. Це важка втрата для кожного із нас…Глибоко сумуємо разом з родиною.

Герої не вмирають! Героям Слава!

Про це повідомляє офіційна сторінка Гощанської селищної ради.
Гощанська громада провела в останню дорогу 39-річного військовослужбовця Вадима Грищенка.

Попрощатись з Героєм прийшли рідні, друзі, побратими, жителі та керівництво громади. Поховали його з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Командир розповідав, що Вадим ішов на всі бойові завдання не вагаючись, допомагав побратимам на полі бою, рятував поранених, брав участь під час евакуації тіл загиблих.

Наклавши турнікет одному пораненому побратиму, поспішив до іншого. Згодом той чоловік розповів Ірині, дружині Вадима: “Ваш чоловік загинув, схилившись наді мною, щоб допомогти. Він був справжнім Героєм, який любив свою сім’ю і прагнув пришвидшити перемогу”.

Список публікацій 

На війні загинув захисник з Гощі Вадим Грищенко // Ча Рівне 

«Герой повертається додому»: На Рівненщині просять створити живий коридор для Вадима Грищенка (ФОТО) //  Радіо Трек: новини.

  Гощанська громада провела в останню дорогу Героя // Рівне вечірнє

Грищенко Вадим Леонідович (25.05.1983-25.10.2022)