Владислав народився 16 травня 2001 року в Рівному. Вчився в рівненській  ЗОШ №27, закінчив 9 класів.   Продовжив навчання у військовому закладі — Острозькому ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. Потім  навчався в Одеській  академії .

Владислав захоплювався   спортом. У шкільні роки займався плаванням, мав перший дорослий розряд. Згодом   додалися ще й бокс, футбол, кросфіт.  16 квітня 2022 року лейтенанту Владиславу Гудачеку виповнився 21 рік, а 25 квітня він загинув.

Поховали Владислава Гудачека у Рівному на кладовищі «Нове,  алея Героїв.

Публікації про Гудачека В.

Рівне прощатиметься з двома друзями, які загинули на війні

Владиславу Гудачеку 16 квітня виповнився 21 рік, а вже 25-го його серце назавжди зупинилося…

Єдиний син пані Марії із дитинства мріяв стати військовим. Якщо хлопчики-однолітки захоплювалися машинками, то Владик завжди із зацікавленням вивчав солдатиків та все, що стосується військової справи.

Це було дивно для нас, бо ж у сім’ї нікого з військових не було. Але Владик так того хотів. Він прочитав чимало енциклопедій, дуже любив історію. У школі, як починав відповідати на уроках, то іншим дітям і слова не давав вставити, так багато знав і хотів розказати,” – пригадує мама.

Тож, закінчивши 9 класів у 27 школі, продовжив навчання у військовому закладі — Осрозькому ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. Далі вирішив продовжити навчання в академії у Одесі.

Значну частину життя Владислава займав спорт. У шкільні роки займався плаванням, мав перший дорослий розряд. За тим додалися ще й бокс, футбол, кросфіт…

Владислав завжди не мав вільного часу, багато вчився, займався спортом, йшов до свої мети. І ніколи не скаржився, не нарікав. Мама пригадує, що вкрай рідко під час навчання від сина доводилось чути, що йому важко. І завжди за цим слідувало: “Але нічого, я все витримаю!”

Казав мені: в 20 став лейтенантом, то в 40 зможе стати генералом. Я йому відповідаю, що, сину, то неможливо. А він мені: мамо, немає нічого неможливого!” – пригадує мама Героя.

Сміливий, добрий і порядний Владислав до останнього йшов за своїм покликанням, за своєю мрією. І тепер захищатиме нас усіх в ангельському війську…
Поховають Владислава Гудачека у Рівному на алеї Героїв на кладовищі “Нове”…


Владіслав Гудачек

Фото : фейсбук Саша Гудачек

На війні загинув молодий боєць із Рівного // Рівне вечірнє
«Моя наречена – Україна»: як у Рівному прощалися із двома захисниками // Четверта влада

«Я – спецназ і мене не зламати». Загинув молодий офіцер з Рівного //RadioТрек

Гудачек Владислав (16.04.2001 -25.04.2022)