Олександр Гофман народився у Рівному, закінчив 22 школу. За тим навчався у технікумі. Добрий, співчутливий, завжди був поряд із мамою, допомагав їй у всьому. Працював Олександр здебільшого у Рівному. Тут же він і зустрів перші дні повномасштабної війни.

Подробиць служби найріднішій людині — мамі — Олександр не розкривав. Єдине, сказав, що перебуває на Донеччині, а більше нічого — “не можна тобі цього знати”. Але мамине серце відчувало: синові було не просто, бо ж побачити довелося чимало.

На жаль, 6 жовтня 2023 року 35-річний солдат Олександр Гофман загинув під час виконання бойового завдання неподалік села Новомихайлівка Донецької області.

Поховали Героя у Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Гофман О.

Розповідає мама Героя Валентина:

“Саша не служив в армії. Доля звела його з хорошою будівельною бригадою, в якій і почав працювати. Спершу різноробочим, далі будівельником, поступово опановував справу. Його керівник ним дуже пишався, казав, що Саша і сам може стати бригадиром. Так імпонувала його робота й ставлення до людей..

Він говорив, що треба йти захищати країну, хотів піти добровольцем. Але не мав жодного досвіду, тож чекав, поки принесуть повістку з військкомату. Коли ж отримав — на початку липня 2023 — не вагався і хвилини. Вже наступного дня пішов до військкомату.

Йому було важко, але він розумів, що не зможе просто покинути і поїхати додому. Але щоразу, як запитувала, коли ми побачимося, як він, говорив просто: “Все нормально, що ти переживаєш!” Саша був дуже хорошим сином.”

За матеріалами Рівненської міської ради

12 жовтня на майдані Незалежності попрощалися із трьома військовослужбовцями. Олександром Гофманом, Олегом Хавруком та Олександром Машлаєм.

Рівнянка Юлія розповіла:

“Це моєї подруги-сусідки син. Запам’ятали його добрим, добрим таким хлопчиком, він був для мене, як син. Не можу цього передати болю, ніколи його не забуду. Хай буде йому вічна пам’ять і нехай запам’ятають раз і назавжди, що українець не стане перед росіянами на коліна. Ніколи”.

Список публікацій

Майдан вкотре буде у сльозах: Рівне прощатиметься відразу з трьома Героями // Радіо Трек: новини.

Рівне плаче: на майдані Незалежності прощалися відразу із трьома захисниками (ФОТО) // Rivne Media

У Рівному попрощалися із трьома військовослужбовцями — Олександром Гофманом, Олегом Хавруком і Олександром Машлаєм // Суспільне новини

Рівне попрощалося з радіотелефоністом, електриком та добровольцем, які мужньо боронили державу (ФОТО) // Рівне вечірнє

Гофман Олександр Валерійович (03.11.1981-06.10.2023)