Микола Хомич народився 14 жовтня 1977 року в смт Зарічне. У 1982 році пішов до першого класу Зарічненської середньої школи. В 1992 вступив до Дубровицького ПТУ на спеціальність маляра-штукатура. Після закінчення навчання працював робітником  у різних підприємствах та установах селища.

 Улюбленою справою Миколи було налаштування телебачення та інтернетзв`язку. Від строкової служби був звільнений за станом здоров’я.

До лав ЗСУ був мобілізований 22 січня 2023 року. Солдат ХОМИЧ Микола Миколайович служив у 1 відділенні 2 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А4447,

Микола Миколайович, загинув під час артилерійського обстрілу позицій в районі н.п. Мала Токмачка Запорізької області 13 червня 2023 року. З того часу Захисник ввавжався зниклим безвісти.

Публікації про Хомича М.
Біль і смуток в Зарічненській громаді…

06 листопада схиливши голови у пошані мешканці громади живим коридором зустрічали на щиті мужнього захисника України Героя Хомича Миколу Миколайовича. Провести в останню дорогу та віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, керівництво та жителі громади.

Панахиду за упокій душі захисника відслужили у храмі Святих Бориса і Гліба селища Зарічне. Поховали Миколу Хомича на місцевому кладовищі селища Зарічне із військовими почестями. Незламний воїн до останнього подиху залишався вірним військовій присязі!

Зі зболеним від горя серцем мама та вся родина. В цю гірку мить розділяємо важке горе з рідними. Нехай душа Героя знайде вічний спокій, – йдеться на сайті Зарічненської селищної громади

Зі спогадів мами Миколи Хомича пані Ніни:

“Миколка був здібним хлопчиком. Дуже любив географію знав усі країни. Був цілеспрямований та відважний. Це проявилось ще у школі коли він після 9-го класу сам забрав документи з і нікому не сказавши, поїхав поступати в Дубровицьке ПТУ. Коли ми з чоловіком дізнались то поїхали забирати його щоб довчився 10-11 клас але директор училища нас відмовив пояснивши тим що тут теж навчаються як у школі то нехай вчиться. Обожнював своїх племінників постійно дарував їм подарунки і взагалі дуже любив дітей, міг купити морозива чи цукерок і пороздавати дітям на вулиці. Фотографуватись не любив тому фото є дуже мало”.

 Фото:  газета “Полісся”

Відео 
Біль і смуток в Зарічненській громаді

Ольга Пляшко Васюрчик Добрий і позитивний, безвідмовний у допомозі, щирий… Таким він був і назавжди залишиться у пам’яті. Царства Небесного Миколі. Щирі співчуття рідним

Світлини іх домашнього архіву

Список публікацій

На фронті загинув житель Зарічного // Район Вараш

Втрата громади: на щиті повертається назавжди додому … // volodymyrets.city

Солдат з Рівненщини загинув під час артилерійського обстрілу у Запорізькій області // Рівненські новини


..

Хомич Микола Миколайович (14.10.1977-13.06.2023)