Кондратюк Віктор народився 01 липня 1977 року у селі Моквин (хутір Лукавець) на Березнівщині. У 1992 році закінчив 9 класів, здобувши неповну середню освіту. У 1992-1994 рр. навчався в Соснівському СПТУ та здобув кваліфікацію столяра, тесляра ІІІ розряду. Потім Віктор навчався в Корецькій АШ ТСОУ. У 1995 році призваний на строкову службу, яку проходив в Одеській
обл., місто Кодима. А після служби в армії працював охоронцем на місцевому підприємстві, слюсарем в приватному підприємстві меблевих виробів, пожежником відділення ППС м.Березне (командир відділення).
Тривалий час працював будівельником на заробітках. 08 лютого 2023 року Віктор був мобілізований до лав ЗСУ . Віктор Олександрович – старший солдат, старший стрілець-оператор 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону в/ч А4832 залишався вірним військовій присязі, захищаючи нашу країну, її свободу та незалежність. 25 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Північне Бахмутського району, Донецької області отримав смертельну мінно-вибухову травму з вогнепальним осколковим пораненням голови.
Віктор був одружений та мав двох донечок: Катерина і Діана.
Похований на кладовищі в рідному селі Моквин.

Публікації про Кондратюка В.
Знову сумна звістка прийшла на Березнівщину

Висловлюємо щирі співчуття рідним. Важко знайти слова втіхи та нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Зустрілись побратими на майдані


Гірко плаче країна, одягнена у чорну хустину смутку. Її сини, віддаючи життя за рідну землю, журавлиними ключами піднімаються в небо. Нестерпним болем краються серця рідних за загиблими. Березнівська громада провела в останню земну дорогу двох захисників – Сергія СЕМЕНОВИЧА, жителя міста Березне та Віктора КОНДРАТЮКА, жителя села Моквин (хутір Лукавець). Обидва воїни загинули під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України 25 червня 2023 року. Семенович Сергій Миколайович, 1975 року народження, 26 лютого 2022 року, не вагаючись, став до лав ЗСУ. Він був сержантом, кулеметником стрілецького батальйону. Ворожа куля наздогнала його під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Степова Новоселівка
Куп’янського району Харківської області. Той день став навіки чорним для дружини і дітей, бо вони втратили дбайливого чоловіка, люблячого батька,
якого ніхто і ніколи не замінить. До родинного будинку загиблого сходилися люди, щоб засвідчити свою глибоку шану. Над тілом звитяжця ридала дружина і оплакували гірке прощання з ним діти. А він, наче до всіх посміхався з фото, викликаючи душевний щем. Здавалося, ридало небо, розділяючи біль рідних, близьких друзів і побратимів. року. Пекучими слізьми вкривалися обличчя людей, які проводжали воїна в останню дорогу . Сумна мелодія оркестру сповіщала про сумну звістку. Сотні березнівчан навколішки благословляли земний шлях воїна,віддаючи йому шану і вдячність.
Заупокійна служба за загиблим відбувалася у храмі Різдва Пресвятої Богородиці ПІДУ міста Березне. Після відспівування похоронна процесія рушила до майдану Незалежності, щоб всі бажаючі могли попрощатися зі звитяжцем. Тут також відбулася зустріч двох побратимів. Цього ж дня на майдан прибув кортеж із загиблим Віктором Кондратюком, 1977 року народження, жителем села Моквин (Лукавець). Старший солдат, старший стрілець-оператор 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону в/ч А4832 загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Північне Донецької області. Воїн боронив Україну з лютого цього року. Герої востаннє зустрілися на землі, а обійнятися зможуть лише на небі.

Прощальну промову над загиблими виголосив очільник міста Руслан Пилипчук. Слова подяки і підтримки родинам адресували настоятелі храмів ПЦУ м. Березне Мирослав Синиця та Назарій Момотюк. Поховання Сергія Семеновича відбулося на міському кладовищі в урочищі Лукавець, де зболене тіло воїна світла знайшло вічний спочинок. А Віктора Кондратюка рідна земля прийняла у свої обійми на сільському кладовищі в с. Моквин. У нього залишилися безутішна мама, дві дочки та дві сестри. Нестерпний біль за полеглим назавжди залишиться в серцях односельчан.
Вічна пам’ять та слава українським воїнам, які віддали своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами. Щирі співчуття рідним і близьким.
Марія АНТОНЮК.

Список публікацій

Антонюк М. Зустрілись побратими на майдані / М.Антонюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2023. – N 27/6 лип./. – С.2.

На Донеччині загинув військовий з Рівненщини // Рівненські новини

В один день на війні загинули троє військовослужбовців з Рівненщини // ITV

Кондратюк Віктор Олександрович (01.07.1977-25.06.2023)