Олександр народився 17 лютого 1983 року в м. Острог. Навчався в Острозькій СШ № 1. Був випускником “Острозького вищого професійного училища” 2001 року, заочно навчався на економічному факультеті Національного університету «Острозька академія». Там 2007 р. отримав диплом бакалавра фінансів. Працював в управління «Рівнегаз», Острозькій райдержадміністрації, райвійськкоматі.
Після початку Антитерористичної операції служив на сході України. Був водієм автомобіля швидкої медичної допомоги, разом із медиками рятував життя захисникам України. У 2016 р. був нагороджений відзнакою Президента України. Разом із дружиною Ольгою виховували двох дітей, трудився на благо родини, захищав Україну.
Олександр був надзвичайно сміливим і відважним чоловіком. Активний, життєрадісний, будував свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх рідних та близьких.
Загинув старший солдат Олександр Котляренко 10 вересня, в боротьбі за незалежність України, під час штурмових дій поблизу населеного пункту Миролюбівка Херсонської області.

Публікації про Котляренко О

З сумом повідомляємо, що 10 вересня під час штурмових дій поблизу населеного пункту Миролюбівка Херсонської області загинув старший солдат Олександр Котляренко.

Олександр проживав з сім’єю в Острозі. Він був вірний військовій присязі й Україні.

Приносимо щирі співчуття рідним, друзям та знайомим загиблого Героя. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті справжнім патріотом та захисником.

Завтра, 14 жовтня, відбудеться церемонія поховання.

Церемонія поховання та відправа відбулася у Свято-Миколаївській церкві Острога. Громадську панахиду правили на Майдані Свободи.

Острозька міська рада

Список публікацій

Під час звільнення Херсонщини загинув воїн з Острога // Радіо Трек: новини

Старший солдат з Острога загинув на Херсонщині під час штурму // Горинь

На Херсонщині загинув старший солдат з Острога // Рівне вечірнє

Котляренко Олександр Сергійович (17.02.1983-10.09 2022)