Володимир Киричук народився у селі Плоска на Острожчині, навчався у місцевій школі, а за тим здобував вищу освіту за спеціальністю “Фізична культура і реабілітація” в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Дем’янчука.

Працював експедитором, а останнім часом – на хлібзаводі “Рум’янець” у Рівному.

Найбільше він любив спорт, присвячував йому багато часу, очі горіли, коли грав у футбол. Виступав за команди Верес, Звягель, ОДЕК. Футбол був його життям. Володя взагалі дуже любив рух, тому багато подорожував, не міг довго всидіти на місці.

Війна змусила інакше подивитися на життя. Адже добрий, щирий, позитивний юнак вирішив стати на захист країни.Коли прийшла повістка, не роздумуючи пішов захищати Батьківщину.

Добрий, товариський Володимир завжди був поряд із побратимами, стояв за них до останнього. Так, зі зброєю у руках і загинув…

Володимир Киричук загинув у бою 1 жовтня на Херсонщині. Коли їх евакуйовували, автівка підірвалася – тому він вважався зниклим безвісти. Але аналіз ДНК підтвердив, що це таки він…я

Прощання із 23-річним солдатом Володимиром Киричуком відбулося 4 грудня, об 11.00 на майдані Незалежності в Рівному. Поховали його у рідному селі Плоска…

У загиблого захисника залишилася мати, батько-інвалід та сестра.

Публікації про Киричука В.
«Очі горіли, коли грав у футбол»: спогади сестри про Героя Володимира Киричука

На Острожчині у селі Бубнівка провели в останню дорогу 23-річного військового Володимира Киричука. 

Спогади сестри Героя Юлії опублікували на сторінці Рівненської міськради у фейсбуці. 

Володимир Киричук народився у селі Плоска на Острожчині, навчався у місцевій школі, а за тим здобував вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура і реабілітація» в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Дем’янчука.

Працював експедитором, а останнім часом – на хлібзаводі «Рум’янець» у Рівному.

«Найбільше він любив спорт, присвячував йому багато часу, очі горіли, коли грав у футбол. Виступав за команди Верес, Звягель, ОДЕК. Футбол був його життям. Володя взагалі дуже любив рух, тому багато подорожував, не міг довго всидіти на місці», – розповідає сестра Героя Юлія.

Війна змусила інакше подивитися на життя. Адже добрий, щирий, позитивний юнак вирішив стати на захист країни.

«Володі прийшла повістка. Він міг не йти, адже наш тато мав інвалідність, але брат вирішив інакше. Він дуже любив батьків, мого сина – свого племінника – просто обожнював, ми були дуже близькі як брат з сестрою. Володя завжди казав, щоб ми не переживали, що він обов’язково повернеться. Я приїжджала до нього, коли навчався. Ніколи не скаржився, не казав, що важко. Володя повторював: «У мене все добре, до всього в житті звикаєш… Не переживай», – продовжує Юлія.

Добрий, товариський Володимир завжди був поряд із побратимами, стояв за них до останнього. Так, зі зброєю у руках і загинув.

«Він загинув у бою 1 жовтня на Херсонщині. Коли їх евакуйовували, автівка підірвалася – тому Володя вважався зниклим безвісти. Але аналіз ДНК підтвердив, що це таки він… Мені є за ким плакати, адже втратила дуже близьку людину…» – каже сестра Героя.

Поховали бійця у рідному селі на Острожчині. 

Софія Бухальська

Вічна пам’ять і Царство небесне.Хай буде світлою пам’ять про Героя України.Дякую за те,що став на захист нашої країни.Сумно і боляче,що такі молоді помирають на цій війні.Приношу щирі співчуття батькам.

Про захисника України, героя і людину, закохану у футбол – розповів його перший тренер у ДЮСШ Верес Микола Волков.

– Володимир Киричук прийшов до ДЮСШ Верес у п’ятнадцятирічному віці. Це був 2014 рік. І два сезони під моєю орудою він грав за команду вихованців школи 1999 року народження: у чемпіонаті області і чемпіонаті ДЮФЛ України. Грав на позиції захисника. Завжди в основному складі, бо вирізнявся антропометричними даними і бійцівським характером. Пізніше, на зимовому турнірі ним цікавилися представники оржівського ОДЕКа, запрошували до себе в команду.

Володя був прекрасним хлопцем. Дуже щирою людиною. Добродушним, позитивним, трудолюбивим – ніколи не пропускав тренувань, бо дуже любив футбол, – розповів Микола Волков.

Народний клуб Верес та колектив дитячо-юнацької спортивної школи з футболу Верес – висловлюють щирі співчуття родині та близьким!

Vіський голова Рівного Олександр Третяк^

Спортсмен, активіст, добрий та щирий Володимир Киричук не зміг залишатися осторонь війни та пішов боронити наше мирне небо. Побратими згадують про героя тільки добрим словом. Адже це була їх надійна підтримка та опора, розрада та позитив. Сьогодні рівняни віддали останню шану Герою на майдані Незалежності в Рівному. Щирі співчуття родині, пережити таку біль та втрату

Список публікацій

У війні з окупантами загинув захисник України і вихованець ДЮСШ Верес Володимир Киричук // Veresі

На війні із російськими окупантами загинув український футболіст // Obozrevatel

Рівнянин загинув в боях за Херсонщину // Рівненські новини

У Рівному попрощались із бійцем Володимиром Киричуком, який загинув 1 жовтня на Херсонщині // Суспільне новини

Киричук Володимир Олександрович (05.04.1999-1.10.2022)