Іван Коваль народився 6 жовтня 1994 року  в  с. Любиковичі Сарненського району.

Після закінчення Любиковицької ЗОШ навчався в Переяслав-Хмельницькому вищому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Здобував фах вчителя географії.

У Збройних силах України служив із серпня 2020 року.   Молодшого сержанта ЗСУ загинув 27 берез­ня в бою під Миколаєвом.   2 квітня 2022 р. з воїном прощалися в рідному селі Любиковичі. Йому було 27 років.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Івана КОВАЛЯ нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

 

  Публікації про Коваля І.

У Любиковичах провели в останню путь Коваля Івана

 

Війна… війна у 21 столітті… Розум не може прийняти та зрозуміти того жаху, горя та сліз, яке принесли рашисти на нашу Землю. З того часу життя українців поділилося на “до 24 лютого” і ” після 24 лютого”. Сьогодні страшна звістка чорним круком прилетіла і до нашого села. В бою під Миколаєвом загинув наш односельчанин, молодий військовий, Коваль Іван Іванович. Де знайти слова, щоб описати той нестерпний біль, який відчуває кожен із нас, хто знав, дружив, любив цього скромного, справедливого, мужнього хлопця? Того, хто не злякався труднощів, не ухилявся від свого обов’язку, того, хто віддав СВОЄ життя за нас, за мирне небо над нашою головою! Низько схиляємо голови перед твоєю світлою пам’яттю, Іванку! В наших серцях ти назавжди залишишся тим допитливим чорнооким хлопчиком, в очах якого горіла жага до життя… Велика дяка та шана БАТЬКАМ, які виховали достойного сина нашого нескореного українського народу! Ми сумуємо разом з Вами… ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!

Вчителі Любиковицької ЗОШ

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Івана КОВАЛЯ нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

 

Список публікацій

Гнатюк Т., Калюш Р. У Любиковичах провели в останню путь захисника України/ Т. Гнатюк., Р. Калюш// Сарнен. новини. – 2022. – 7 квіт. – С. 4.

Коваль із Рівненщини загинув у боях з російськими окупантами // Рівненські новини

На Сарненщині – жалоба за загиблим захисником України // Рівне вечірнє

Поклав молоде життя за Батьківщину: на війні загинув 28-річний хлопець із Рівненщини //Rivne Media

Коваль Іван Іванович (06.10.1994-27.03. 2022)