Краля Іван Володимирович народився 15 березня 1985 року в с. Жадківка. Навчався у Корецькій ЗОШ №3. В 2003 року закінчив загальноосвітню школу №3. Брав активну участь у спортивному житті школи. Військову службу розпочав у 169-му навчальному центрі «Десна» ім. Ярослава Мудрого сухопутних військ. Понад 10 років працював в органах внутрішніх справ. За сумлінну працю старший сержант Іван Краля нагороджений пам`ятною відзнакою, мав державні відзнаки ,,На варті громадської безпекиˮ та медаль ,,10 років сумлінної службиˮ. У 2014 – 2015 роках пройшов АТО.

Під час повномасштабної війни солдат знову пішов захищати свою країну. Івана Кралю призвали на військову службу у травні. Воїн загинув 6 вересня біля Красногорівки Донецької області під час виконання бойового завдання.

Поховали Івана Кралю на кладовищі у його рідному селі Жадківка Рівненського району.

У загиблого залишилися батьки та сестра.

 

Публікації про Кралю І.
Корецька громада віддала останню шану полеглому Герою

Сотні людей в останню путь проводили полеглого захисника України Івана Володимировича КРАЛЮ. Тіло загиблого Героя зустрічали навколішки у Корці та Жадківці в середу, 14 вересня.

Попрощатися з військовим прийшли рідні, друзі, бойові побратими, односельці та небайдужі жителі громади.

«Іван загинув дуже рано, виконуючи свій обов’язок. Поступив як справжній чоловік, захищаючи нашу рідну землю. Він був простим, хорошим, відважним хлопцем. Це новітній наш Герой, у пам’яті він таким і залишиться», – зазначила Корецький міський голова Людмила ДМИТРУК.

Молодий, повний мрій та планів на майбутнє, які, на превеликий жаль, вже не збудуться… Він віддав своє життя за рідну землю, за життя кожного українця.

Відспівування полеглого Героя відбулося у Свято-Вознесенському храмі с.Жадківки, де у хорі співає його мама пані Фаїна. Чин поховання звершив благочинний І-го Корецького благочиння УПЦ протоієрей Андрій ДЯЧЕК у співслужінні духовенства.

Поховали воїна в рідному селі з військовими почестями.

Як зазначив настоятель Свято-Вознесенського храму протоієрей Олександр ВОРОЩУК, Іван своє життя віддав за кожного з нас, ми ж повинні хоч хвилину щодня виділити для нього та згадати воїна у своїх молитвах.

Схиляємо голови у молитві та поділяємо горе родини. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Царство Небесне та вічна шана полеглому Герою!

За матеріалами  газети “Вісник Кореччини”

 

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022.- № 37/15 верес./. – С. 9.

Рівненщина попрощалася з Героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – № 35/23 верес./. – С. 2.

Солонінко Г. Корецька громада віддала останню шану полеглому Герою / Г. Солонінко // Вісник Кореччини. – 2022. – № 37/22 верес./. – С. 1,3.

На фронті загинув військовий із Кореччини // Район.Рівне

На Рівненщині попрощалися з загиблим на Донеччині військовим // Рівненські новини

Краля Іван Володимирович (15.03.1985-06.09.2022)