Микола Кужель народився Володимирці, нині Вараського району

У 2008 році призваний на службу в ЗСУ.

Миколу мобілізували 25 лютого 2022 року, на другий день повномасштабного вторгнення росіян в Україну місцевим терцентром. У травні 2022 року зарахований до особового складу 14-ї ОМБР. Служив стрільцем-зенітником ракетного взводу 2-го стрілецького батальйону в/ч А 1008.

Захисник загинув 25 червня 2023 року під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Степова Новоселівка. Куп’янського району, Харківської області

Публікації про Кужеля М.

Втрата громади: Володимирець на День Конституції зустрічав загиблого воїна. Йому лише 34

«Вірний військовій присязі загинув 25 червня 2023 року під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Степова Новоселівка. Куп’янського району, Харківської області» – неживими рядками розказує похоронка про віддане життя Сина України Миколи Кужеля за свою землю. Її отримала мати, Лідія Родіонівна Кужель.

День Конституції для володимирчан і жителів Каноницької тергромади був надзвичайно скорботним – одразу двох Синів України зустрічали вони на Майдані Єдності в Володимирці.

Ескорт “На щиті” у першій половині дня провів у останній путь жителя Канонич – Віталія Ісмайілова.

А вже у другій половині дня знов люди йшли на площу – повертався домому 35-річний володимирчанин Микола Сергійович Кужель

.Напевно сльози людей і скорбота родин долинули до небес – дощик сипав свої краплі на ескорт та зустрічаючих. Так було легше ховати сльози військовим роти охорони Першого відділу Вараського РТЦК та СП, які за один день виходили двічі у почесну варту.

Рота охорони зустрічає так кожного земляка. Честь Героям!

Командир при в’їзді ескорту на площу дав команду: “Честь!”. І всі воїни, а з ними й люди, стали на коліна.

Мама Лідія горя не витримала – втратила свідомість. Рятували її всім гуртом, аж поки не прибула “швидка”. Поруч з медиками-сімейниками і капелан надавав жінці допомогу. А з авторефрижератора “На щиті”, зі світлини спокійними великими очима дивився син… Світлина та стояла біля домовини захисника.

Похорони відбудуться з військовими почестями 29 червня у Володимирці.

На Харківщині загинув 35-річний військовий з Рівненщини // Rivne media

На фронті загинув житель Володимирця Микола Кужель // Рівненські новини

Кужель Микола Сергійович (23.12.1988 -25.06.2023)